Bydlení

Stylové bydlení nedaleko centra Prahy? To jsou nové byty na Praze 3

Že se dá bydlet stylově, nedaleko rušného centra hlavního města, ale zároveň blízko zeleně, obklopeni oázou klidu, o tom nás architekti přesvědčují v jenom kuse. Nejinak tomu je i případě nového projektu, který vzniká na Praze 3 a splňuje veškeré požadavky moderního člověka. Pojďme si tento projekt představit zblízka.

Moderní bydlení

Základy nových bytových domů byly položeny již v roce 2020. V současné době je projekt ve fázi hrubé stavby a k nastěhování budou nové byty na Praze 3 připraveny již v roce 2022. Nečekejte žádné vysoké mrakodrapy, nýbrž nízké, maximálně šestipatrové obytné domy, které zapadnou do současného panoramatu. Každý byt bude mít k dispozici balkón, lodžii, zahrádku nebo terasu. Zkrátka místo, které bude oázou klidu.

Garáže jsou samozřejmostí

Aby nebyla celá oblast obklopena parkovacími místy, rezidence Byty u parku do svého projektu zahrnula i garáže. Všechna garážová stání budou krytá a umístěna v podzemních prostorech. A jelikož žijeme ve 21. století, nejedná se o běžné garáže, k dispozici budou samozřejmě i stání pro elektromobily.

Lokalita v centru

Mohlo by se zdát, že bydlení v blízkosti tak rušného města, kterým Praha je, musí být zákonitě hlučné a celé zastavěné. Ale kdepak. V okolí bytových domů se nachází park Židovské pece. Místo, kam je možné vyrazit na procházku a strávit čas na čerstvém vzduchu, ale jít se i proběhnout nebo si vyrazit hrát do přírody se svým potomkem.

Díky moderním nápadům architektů a potřeby kontaktu s přírodou můžete bydlet v centru rušného města, ale zároveň mít pocit, že žijete na předměstí. Důkazem toho jsou právě vznikající byty na Praze 3, které budou ideálním útočištěm pro mladé jedince, rodiny s dětmi i aktivní seniory. Zkrátka místem, kde si na své přijde představitel každé generace.

Suprové ubytování v ČR

Hledáte si suprové ubytování na letní dovolenou? Mezi nejsuprovejší a nejoblíbenější lokality patří Jižní Čechy a Jeseníky. Na stránce ubytování Jižní Čechy najdete mnoho chalup, penzionů i apartmánů. Doporučujeme Vám také stránku Jeseníky ubytování s príma tipy na dovolenkové zážitky.