Sestavte si vestavěnou skříň online. Je to tak snadné...

Vybrat skříň, která vám bude dobře sloužit a zcela se přizpůsobí vašim potřebám a požadavků, není vůbec jednoduché. Anebo ano? Pokud víte, kde se po ní poohlédnout a na co si dát pozor, pak by vás mohlo sestavování nábytku i bavit. Prodejce DK-design umožňuje tvorbu vestavěné skříně na míru online z pohodlí domova.

Proč chtít vestavěnou skříň na míru?

V prvé řadě byste si měli ujasnit, jakou skříň potřebujete. Vystačíte si se sériovou výrobou a přizpůsobíte se, nebo si za podobnou částku dopřejete něco víc? Vestavěné skříně představují možnost, jak využít potenciál prostoru a ušetřit spoustu drahocenného místa. Navíc vypadají moderně a sluší každému interiéru. Konečnou podobu si určíte sami dle vlastního vkusu.

Tvorba cenové nabídky online

Na www.levne-skrine.cz si sami vytvoříte cenovou nabídku pro vestavěnou skříň a současně si ji zde můžete objednat. Zadáte požadované rozměry, zvolíte design dřevodekoru i vnitřní uspořádání. Prvním krokem je typ půdorysu, následuje zadání rozměrů skříně a počtu prostorů. Samozřejmě si zvolíte i vlastní rozložení prostoru. Vše probíhá v přehledném vizuálním editoru, navíc je k dispozici praktický rádce, který vás procesem provede a upozorní v případě špatně zadaných rozměrů. A pak už jen vyberete barevný dekor, dveře, typ a barvu profilu, skla a zrcadla (tloušťka 4 mm, nalepená na speciální bezpečnostní fólii). Jinými slovy – sestavíte si svou vysněnou skříň jako skládačku.

Jednoduše perfektní nábytek

Výhody takto sestavené vestavěné skříně jsou zjevné. Získáte dokonalý nábytek, který se vám zcela přizpůsobí a zapadne do vašeho bydlení jako žádný jiný. Montáž je snadná a jistě ji zvládnete sami. Pro jistotu se můžete podívat na videonávod přímo na webu.

Publikováno: 21. 08. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková