Dejte svému bydlení šmrnc s novými dveřmi

Potřebuje váš byt druhý dech? Vdechnou mu jej nové dveře. Nahradit staré dveře moderními umí v interiéru udělat skutečně více, než by se na první pohled mohlo zdát. Zbytečně měníte podlahy či nábytek. Pokud nevyměníte i staré dveře za modernější, pořád to nebude ono. Nové dveře je navíc nutné doladit především s podlahou, a pak samozřejmě s nábytkem. Takže nejlépe je začít právě dveřmi, které nás nasměřují v našich dalších designérských počinech. Skvělý výběr dveří najdete v e-shopu MontážDveří.cz. Firma nabízí kvalitní dveře Erkado. Tyto dveře se vyrábí z MFD a HDF desek. Mají různé povrchové úpravy. Vybrat si lze potažení laminátem, různými druhy fólie, ale i dřevěnou dýhou nebo lakované. Dveře interiérové nabízí prodejce plné i s prosklením, které umí v interiéru distribuovat světlo i do méně dostupných míst.

Škatule, škatule hejbejte se aneb Když měníme dispozici a na dveře je málo místa

Mnohdy se vrháme do téměř nemožných řešení. Z 2+kk vyrábíme 4+kk. Do čtyřpokojového bytu přidávám ještě jednu toaletu. V relativně malé předsíni vyrábíme prostornější šatnu. Často však zjistíme, že nám nezůstalo místo na klasické dveře. Řešením pak jsou shrnovací dveře. Lamelové dveře z plastu jsou velice šetrné, pokud jde o prostor, který potřebují. Nevadí jejich osazení do užší chodby, kde by nešlo klasické dveře pořádně otevřít. Poradí si, když se mistr zedník utne a ponechá nám malý otvor na dveře. Dveře by se vešly, ale jaksi se zapomnělo, že otvor pro dveře se zárubní musí být větší než šířka dveří. A předělávejte to, když máte již vedle otvoru vypínač pro světlo i ventilátor. V tomto případě právě shrnovací dveře plastové umí vyřešit náš problém. Snadno se montují, udržují, jsou bezproblémové při používání. Více informací o tomto typu dveří a sortimentu shrnovacích dveří najdete na https://montazdveri.cz/shrnovaci-dvere/.

Kvalitní dveře všech typů

E-shop MontážDveří nabízí kvalitní interiérové dveře, včetně dveří z masivu, posuvné dveře, shrnovací dveře i vchodové dveře. V sortimentu nechybí stavební pouzdra pro posuvné dveře, zárubně, kování a další doplňky.

Publikováno: 03. 12. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková