Proč i v létě nosit spodní prádlo

Na léto se mnozí těší kvůli vysokým teplotám a možnosti odhodit svršky. Do práce, do města i s přáteli za zábavou tak můžete jít jen v tílku a kraťasech. Mnozí však odloží i spodní prádlo. Víte, jaká úskalí to s sebou přináší? Chodíte v létě bez spodního prádla nebo ne?

Čistota především

I když léto láká k odložení spodního prádla, zajímejte se o důvody, proč jej nosit i v teplých letních dnech. Na prvním místě je rozhodně pocit bezpečí a jistoty. Přece jen nás dámské i pánské spodní prádlo chrání a udržuje naše intimní partie v čistotě. Ani mužské šortky, které mají uvnitř všitou síťku nejsou tak hygienické jako bavlněné pánské trenýrky.

Svěží styl oblékání

Vhodně zvolené spodní prádlo vám dovolí mít svěží styl oblékání. Pokud máte světlé oblečení, tak si vyberte stejnou barvu nebo odstín i prádla. V létě jsou často oblíbené také tanga kalhotky, ty ovšem nejsou tak hygienické jako klasické kalhotky. Vždy své svršky vybírejte podle toho, abyste se cítili komfortně.

Průhledné svršky

Pokud v létě nosíte průhledné svršky, pod kterými by bylo spodní prádlo vidět, tak se nebojte vynechat podprsenku nebo ji vyměnit za sportovní. Kalhotky si vyberte tak pohodlné, že je téměř neucítíte. Zaměřte se na bavlněné spodní prádlo, ve kterém se nebude potit tak, jako v syntetických materiálech.

Proč nosit kalhotky

Na otázku, proč nosit kalhotky existuje hned několik odpovědí. Kalhotky vás udrží v čistotě a v bezpečí. Vyhnete se tak nepříjemným infekcím, zánětům a bakteriím, které by vás ohrozily bez spodního prádla. Navíc kalhotky, stejně jako pánské trenýrky dokážou zakrýt nedokonalosti vašeho těla.

Jak jsou na tom muži

Pánské spodní prádlo by mělo být určitě samozřejmostí i pro mužskou část populace. Ať už zvolí slipy, boxerky nebo v současné době nejoblíbenější bavlněné trenýrky. Nošení pánského prádla je praktickým způsobem, jak mohou mít muži intimní partie v bezpečí a pod kontrolou. To se vyplatí hlavně při sportu, ale také v dalších každodenních činnostech.

Doba plavek

I když plánujete jít po práci na bazén nebo se opalovat na koupaliště, rozhodně si na sebe hned ráno neoblékejte plavky. Umělý materiál by vám mohl způsobit nepříjemné problémy, například ekzémy. Samozřejmostí je i převlékání si mokrých plavek, když jdete domů z koupaliště. Vyhnete se tak spoustě nepříjemností.

Publikováno: 30. 06. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková