Parkovací sloupky někdy fungují i jako antidepresiva

Pořád řešíte parkování, auta stojící ve vašem vjezdu, či otáčení se aut na vašem pozemku? Pořiďte si konečně parkovací sloupky. Ušetří vás spousty stresu. Problémy s parkováním nás umí doslova rozzuřit. Nejde teď o situaci, kdy nemáme kde zaparkovat ve městě. Mnohdy u vlastního rodinného domu řešíme stresující chvilky kvůli zablokovanému výjezdu. Potřebujete vyjet z domu? Máte smůlu! Ve vašem vjezdu permanentně parkují sousedovi zákazníci. Ne jeden, někdy hned tři najednou. Než se po vašem úpěnlivém troubení zorganizují a vyjedou, uběhne mnohdy i deset či patnáct minut. Opět přijedete pozdě. Vybudovala si vaše manželka kolem vjezdu hezké záhonky s květinami? Na těch se všichni pravidelně otáčí. Vždy rašící narcisy, tulipány a hyacinty jsou jen nezajímavou zelenou hmotou. Když vám ale nakonec v zimě někdo zaparkuje i na vašich neskutečně draze pořízených japonských javorech, víte, že s tím musíte něco dělat. Je čas konečně do vjezdu osadit parkovací sloupky.

Parkovací sloupky a zábrany ochrání váš pozemek

Sklopné i pevné zábrany nabízí TOP Znak a koupíte je přímo v e-shopu https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany. Tyto sloupky a zábrany řeší parkování automobilů na cizím pozemku, ve vjezdech a na vyhrazených místech. V místech, kde chcete zabránit vjezdu na pozemek trvale, lze použít pevné parkovací zábrany. U soukromých pozemků vedle rodinných domů zajišťují například parkování a vjíždění na trávníky a záhony. Sklopné parkovací sloupky se umísťují na místa, která využíváte jako pravidelný či občasný vjezd. Jsou uzamykatelné a sklopné pouze po odemčení. Na přítomnost řidiče upozorňují viditelné reflexní proužky.

Parkovací sloupky a zábrany s dlouhou životností

TOP znak nabízí parkovací sloupky a zábrany jako pevné a sklopné sloupky, pevné a sklopné motýlky, či sklopné zábrany. Vyrábí se ve verzích zinek, tedy se žárovým zinkováním, nebo v provedení komaxit, které nabízí ještě delší životnost bez nutnosti údržby. Sklopné sloupky jsou uzamykatelné pomocí cylindrického zámku FAB a součásti jsou rovněž 3 ks klíčů.

Publikováno: 27. 10. 2020

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková