Praktické díly pro zámečníky a zkušené kutily

Přestože v posledních měsících často bývá problém sehnat stavební materiály a leckdy se na ně čeká klidně i několik měsíců, netýká se to hliníkových profilů a souvisejících komponent, které využívají zejména zámečníci. S nabídkou těchto produktů přichází renomovaná tuzemská společnost Kovoinox.

Hliníkové profily a lamely

Pokud se chystáte na realizaci plotu, vjezdové brány, případně si třeba doma hodláte postavit nové schodiště, jistě se vám mohou hodit hliníkové profily. S jejich pomocí se dá poměrně snadno vytvořit základní stavební konstrukce, již pak obohatíte o finální díly.

Hliníkové profily oproti jiným materiálům vynikají hned několika vlastnostmi. Především jde o jejich lehkost, dále lze vyzdvihnout také vysokou odolnost. Samozřejmostí je nerezová úprava, takže si dlouhou dobu udržují svůj původní vzhled.

Možností využití se vskutku najde celá řada. Navíc se hliníkové profily dají sehnat v mnoha tvarech. U zmíněné společnosti Kovoinox najdete v nabídce hliníkové tyče, hranoly, jekly, případně vám je firma schopna dodat profily přímo na míru dle vašich potřeb a požadavků. A kolik za tyto produkty zaplatíte? Pro hliníkové profily cena samozřejmě není striktně dána, například u klasických tyčí záleží na jejich tloušťce a délce. Kovoinox disponuje hliníkovými tyčemi o délce od jednoho do šesti metrů, což jsou rozměry, které uspokojí drtivou většinu zájemců.

Díly pro vjezdové brány, zábradlí a schodiště

Společnost Kovoinox dále poskytuje špičkové komponenty pro samonosné posuvné a křídlové brány, a to od renomovaných výrobců Nice a Key. Kromě toho u ní najdete stavební prvky, které lze využít při realizacích nerezových schodišť a zábradlí. Ta lze následně doplnit o skleněné, prutové či lankové výplně. Kompletní výčet zboží, jež nabízí zmiňovaná společnost, najdete na webových stránkách kovoinox.cz.

Publikováno: 26. 01. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková