Poznejte krásu a komfort rolet den a noc

Spousta z nás hledá pro svůj domov vybavení, které nepotkáváme vždy a stále na každém kroku, kdekoli se mihneme. Pokud i vy patříte k takové skupině osob, zároveň chcete kvalitní a hezké zastínění oken, jež vám zajistí stín, soukromí i příjemnou atmosféru doma, určitě se podívejte na rolety den a noc. Vybírat můžete z mnoha barevných variant, mnoha materiálů, lze je ovládat elektricky a na okno je namontujete i bez vrtání.

Kde hledat kvalitní rolety den a noc?

Jestliže zavítáte na webové stránky fexi.cz, najdete obrovskou nabídku zahrnující den a noc rolety různých stylů a barev. Jednoduché, elegantní, veselé, nenápadné, v přírodním duchu, luxusní… Rolety jsou rozděleny do 4 kategorií, a to rolety noc a den SILVER, GOLD, PLATINUM a DIAMNOD. Rolety SILVER jsou kvalitní rolety v základních barevných tónech, GOLD řada zahrnuje velmi kvalitní a již složené rolety v barvách přírody východního orientu, PLATINUM pak obsahuje luxusní rolety v přírodním stylu a DIAMNOD to nejlepší, co můžete na trhu najít, co se týče použitých látek.

Jednoduchá a rychlá montáž

Potěší vás i montáž rolety den a noc bez vrtání. Postačí, když roletu pověsíte na okno a přilepíte ji. Přehledný návod „krok za kokem“ je ke stažení na fexi.cz, anebo se můžete podívat na krátký videonávod. Tento typ montáže je určen pro otevřené kazety.

Pohodlí díky elektrickému pohonu

Rolety nemusíte ovládat ručně, ale jednoduše s použitím dálkového ovládání. Stačí, abyste si k nim koupili patřičný elektrický motorek a příslušenství. Elektrické rolety den a noc pak nemají řetízek, pohybují se zcela samy. Aktuálně si na fexi.cz můžete koupit rolety den a noc se slevou až 45 % z původní ceny + slevou ve výši 5 % s kódem HORECKA, který zadáte před úhradou. Doprava ZDARMA vás čeká u objednávek nad 990 Kč.

Publikováno: 23. 08. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková