Nafukovací reklama jako efektivní pomocník: K čemu vůbec nůžkové stany a sedací vaky jsou?

Festivaly, sportovní události, soukromé „grilovačky“, párty a oslavy všeho druhu. Tam všude naleznou využití nůžkové stany, sedací vaky a v neposlední řadě i nafukovací reklama všeho druhu. K čemu to vlastně je a kde takové zboží výhodně pořídíte?

Nůžkové stany pro rallye i festival

Nůžkové stany se hodí pro venkovní oslavy narozenin i festivaly. Jejich střecha i boční strany jsou totiž vyrobeny z nepromokavé polyesterové látky, která vás i při průtrži mračen ochrání před konfrontací s vodou. Hojně jsou proto využívané i pro sportovní akce včetně třeba rallye, kdy se pod ně vejde závodní vůz, příslušenství a místo zbude i pro týmové zázemí. Jejich výhodou je možnost komercializace. Lidově řečeno, na nůžkový stan si můžete klidně natisknout logo sponzora nebo vaší značky, čímž se vám část nákladů vynaložená na akci vrátí.

Sedací vaky pro nerušený „chill“

Pokud chcete na festivalu či jiné outdoorové akci vytvořit pohodovou „chill zónu“, budou vás zajímat i sedací vaky. Ty se vyrábějí z pevné látky, díky které je lze po celém povrchu potisknout. Stejně jako vyměnitelné potahy, díky kterým lze design pravidelně měnit a přizpůsobovat ho různým akcím či požadavkům sponzorů. Nejenže se tak uděláte radost návštěvníkům, kteří se na sedací vaky mohou „vyvalit“, ale zároveň z nich opět můžete utržit nějakou tu korunu za reklamu.

Eventové doplňky pro všechny účely

Společnosti, které párty stany, sedací vaky, pneumatické stany či nůžkové stany vyrábějí, mají v nabídce i další vychytávky, které se vám při pořádání jakékoliv outdoorové akce mohou hodit. Zejména se jedná o slunečníky, lehátka, brány, sloupy a obecně nafukovací a pneumatické produkty všeho druhu. Všechno vyjmenované náčiní přitom spojuje jedna charakteristika – jsou ideální pro komerční využití jako reklama a vedle potěšení návštěvníků akce za ně zinkasujete ještě zisk v podobě peněz za inzerci, respektive propagaci.

Publikováno: 21. 07. 2018

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková