Lifestyle

Podzim? Ideální čas na svatbu! Uspořádejte ji v Brně ve vinném sklípku!

Většina zamilovaných párů sice plánuje svatbu na jaro a léto, ale v žádném případě to neznamená, že podzim svatebnímu veselí nepřeje. Každé roční období je charakteristické něčím jiným a nabízí určité výhody i nevýhody. Pokud nechcete čekat, až rtuť na vašem digitálním teploměru vystoupá o něco výše, nemusíte. Uspořádejte si veselku ještě letos, nebudete litovat!

Nenechte se mýlit, teplo je sice příjemné, ale jen do chvíle, než se nevěstě rozteče make-up a ženich propotí košili i sako. O všudypřítomném hmyzu se raději nezmiňujeme – nálety vos mohou pokazit venkovní hody rychleji, než řeknete švec.

Co se týče podzimu, jeho první polovina stále nabízí příjemné teploty. Přelom podzimu a zimy z teplotního hlediska tak slibný není, ale o to romantičtěji se svatba v takovém čase jeví. A když už nic jiného, stoprocentně oceníte mnohem dostupnější (časově a možná i cenově) fotografy, cateringové služby a penziony. Rezervace dobrého termínu na jaře či v létě bývá nadlidský úkol a obvykle se nese v duchu kompromisů. Na podzim je to o něčem jiném – můžete si vybírat!

Proč si říct své ANO v Brně?

Líbila by se vám skvělá svatba v Brně? Představte si úchvatné prostředí vinných sklepů s klenutými stropy a originální stěnou z historických signovaných cihel? Jen vy, vaše rodina a přátelé, stylová cimbálová hudba, případně praskání dřeva v krbu… Zní to jako pohádka? Můžete ji prožít v penzionu Kovárna.

V bezprostřední blízkosti penzionu Kovárna se navíc nachází kostel Sv. Marie v Troubsku, kde můžete uspořádat katolický obřad. Poté se přesunete do samotného penzionu, který bude v den vaší svatby uzavřen pro veřejnost. O dokonalý program, vynikající pohoštění a dekorace se postará zkušený personál.

Vy i svatebčané jistě uvítáte možnost degustace moravských i zahraničních vín. A budete-li chtít v romantickém prostředí penzionu strávit noc, jednoduše si vyberte některý ze stylových apartmánů. Více se dozvíte v sekci Brno svatba na webu penzionu.

Suprové ubytování v ČR

Hledáte si suprové ubytování na letní dovolenou? Mezi nejsuprovejší a nejoblíbenější lokality patří Jižní Čechy a Jeseníky. Na stránce ubytování Jižní Čechy najdete mnoho chalup, penzionů i apartmánů. Doporučujeme Vám také stránku Jeseníky ubytování s príma tipy na dovolenkové zážitky.