Menší české lázně jsou vhodné pro všechny

Na dovolenou do zahraničí se tento rok vydala jen hrstka odvážných. Drtivá většina lidí se ze strachu o svou bezpečnost nebo z důvodu legislativních opatření musela se svým výletem rozloučit. Právě pro tyto důvody se Česká republika stala skvělou alternativou, jak nezůstat doma. Ovšem strach z nákazy se šíří i naší vlastí, proto se zvýšil zájem o méně známá místa a lokality, která by poskytla bezpečnou zónu pro odpočinek se svými blízkými. Pokud stále hledáte, máme pro vás skvělou inspiraci k okamžité rezervaci pokoje a odjezdu ve vámi vybraném termínu.

Lázně Bohdaneč

Pobyty v lázních Bohdaneč jsou známé svými léčebnými metodami, které mají pozitivní vliv na potíže s pohybovým aparátem. Útěchu zde hledají nejen staří lidé, ale i aktivní sportovci a lidé po úrazech. I krátkodobý pobyt dokáže ulevit od bolestí zad nebo artrózy kloubů. Volný čas pak lze trávit v nádherném lázeňském parku či toulkami po naučné stezce zvané Gočarův okruh.

Termální lázně Velké Losiny

Vyhněte se hlavnímu turistickému proudu a nesnižujte své nároky výběrem kvalitních lázní. Pobyt v termálních lázních Velké Losiny každoročně uspokojuje přes 95 % návštěvníků a letos se může stát i vaší volbou. Lázně se nacházejí ve stejnojmenném městě rozprostírajícího se v podhůří Hrubého Jeseníku. Z historického hlediska se jedná o nejstarší dochované a stále fungující moravské lázně. Každý, kdo pobyt ve zdejších lázních ochutnal, mohl si na vlastní kůži ověřit léčebnou sílu sirných pramenů. A když budete mít zrovna čas jen pro sebe, určitě vás okouzlí i bohatá nabídka historických památek.

Janské Lázně

Janské Lázně se mohou pochlubit nejstarším dochovaným termálním pramenem v Čechách. Objeven byl již v roce 1006, ovšem přímého lázeňské využití se dočkal až v letech 1675, kdy se ve zdejším okolí zahájila výstavba prvních lázeňských budov. Léčebné procedury jsou proslulé po celé Evropě, především pak svým efektivním přínosem v rámci léčby dětské obrny. Lázeňské procedury jsou postavené na prověřených metodách a kvalitě poskytovaných služeb. Ubytování v Janských Lázních vás rozhodně nezklame, využijte zvýhodněných nabídek k pobytu a objednávejte volné termíny prostřednictvím online rezervace.

Publikováno: 01. 10. 2020

Kategorie: Cestování

Autor: Ivana Křivánková