Kvalitní rozhlasy i varovné systémy pro města a obce

Rozhlas

Myslíte si, že obecní rozhlas dnes již není třeba? Ani náhodou! Sice jej nevnímáme, ale stále se bez něj neobejdou vesničky i velkoměsta. Že není slyšet třeba vůbec, je dobře, protože někde je připraven pro případ hrozícího nebezpečí. Fungovat by měl na 100 %.

Varovné systémy – jaké existují?

Rozhlas je stále maximálně spolehlivý, protože jiné komunikační prostředky mohou vždy selhat. Ani televize, noviny, internet, tedy profily na sociálních sítích či webové stránky měst nezastanou pozici rozhlasu, skrze který se informace k lidem dostane nejrychleji do uší. Máme mobily, data, wifiny, modemy, přesto ne každý je stále online. A když vypadne elektřina, přetíží se síť, co bude, pokud zrovna v tu dobu bude třeba na něco neodkladně upozornit? Rozhlas tak stále nenahradí žádná moderní komunikace, což platí nejen pro šíření informací jako takových, ale i pro bezpečnost. V této sféře je důležitý i varovný systém, který elektronická siréna, lokální výstražný systém nebo bezdrátový informační systém BIS. Pohodlné technologie, které lze řídit odkudkoliv díky telefonnímu modulu.

Kvalitní rozhlasy pro města a obce drátové

Kvalitní rozhlasy pro města a obce drátové jsou tak stále podstatnou součástí všech míst, kde žijí lidé, protože plní důležitou roli v oblasti informovanosti. Jestli je váš obecní drátový rozhlas zastaralý nebo potřebujete ozvučení zařízení budov, jako jsou školy, nemocnice, haly, obřadní síně atd., obraťte se na firmu ELMIK s.r.o., která se těmito vymoženostmi zabývá už od roku 1994. Mají bohaté zkušenosti, takže vám poradí vám to nejlepší řešení na míru vaší obce, města i čtvrti. Nabízí levné, ovšem kvalitní ozvučení, které vyprojektují a namontují. A navíc mají i velkoobchod a maloobchod s prvky ozvučovací techniky, jako jsou reproduktory, zesilovače, rozhlasové ústředny atd. ELMIK vám tak zajistí kompletní servis, který je navíc překvapivě i příznivý, co se týká financí.

Publikováno: 26. 02. 2023

Kategorie: Nezařazené

Autor: Jakub Vyncentýn

Tagy: rozhlas