Které banky poskytují půjčky s nejvýhodnějšími podmínkami? Známe výsledky srovnání!

Chystáte se do nejbližší banky pro výhodný úvěr? Možná ale není ani zdaleka nejvýhodnější, jaký můžete získat. Co když konkurence nabízí mnohem lepší podmínky? Abyste to zjistili, budete potřebovat spoustu volného času. Anebo nepřestávejte číst. Server Okfin.cz již vloni přinesl velké srovnání bankovních půjček a letos navázal aktuálním pokračováním. Server do srovnání zahrnul všechny významné české banky. Následující informace berte pouze jako dobré orientační vodítko. V praxi se mohou na základě individuálního hodnocení žadatele mírně lišit.

Která bankovní půjčka je nejlevnější?

Ačkoliv se produkty jeví jako velmi podobné, bankovní půjčky srovnání dokázalo, že rozdíly mohou být výrazné. Půjčka, která je v určité kombinaci velmi výhodná, může být v případě jiných parametrů podprůměrná. Proto se vyplatí srovnávat.

Půjčka 50 000 na 12 měsíců

V této kategorii byly výsledky velmi vyrovnané. Jako nejvýhodnější se však jeví bankovní půjčka od Air Bank. Půjčíte-li si 50 000 Kč na dobu 12 měsíců, zaplatíte ve finále 51 723 Kč. Výše měsíční splátky je 4604 Kč.

Půjčka 100 000 na 24 měsíců

Půjčíte-li si částku 100 000 Kč na dobu 24 měsíců, pak se nejméně přeplatíte opět u Air Bank – celkem 103 640 Kč. Ovšem pouze za předpokladu, že budete po celou dobu bezchybně splácet. V kategorii nejnižších splátek vyhrála společnost Cetelem s částkou 4454 Kč.

Půjčka 150 00 na 36 měsíců

V případě 150 000 Kč na dobu 36 měsíců jsou již zřejmé větší rozdíly. S nejnižší splatnou částkou však znovu zabodovala Air Bank (158 239 Kč) a s nejnižší měsíční splátkou Cetelem – 4624 Kč. A jak dopadly výsledky v ostatních kategoriích? Podívejte se na bankovní půjčky srovnání a dozvíte se více. Test každopádně potvrdil, že je vhodné věnovat porovnání bankovních produktů dostatek pozornosti.