Kdo si hraje, nezlobí. Platí to i v posteli!

Zdá se vám že z vaší ložnice vyprchala ona jiskra a že vašeho partnera až příliš často bolí hlava? Není se čemu divit, drtivá většina párů si po určité době zevšední, tedy minimálně v posteli. Milování je jako hra a hrát ji neustále dokola přestane bavit i skalního fanouška. Není divu, že hledáme únik formou nezávazného sexu, který je často začátkem konce. Nevěra skutečně není řešením a pokud ano, tak pouze dočasným. Pokud vám na partnerovi skutečně záleží a navíc si živě pamatujete na chvíle, kdy jste ze sebe nemohli spustit oči, rozhodně není nic ztraceno. Podaří-li se vám oživit sexuální život, významně se zlepší komunikace i mimo postel. A jak toho docílit?

Podělte se s partnerem o svá nejtajnější přání

Každý z nás „trpí“ určitými představami, ale jen někteří se je odhodlají realizovat. I vy možná sníte o netradičních praktikách a hrátkách, které se vymykají tomu, co s partnerem děláte běžně. A váš partner je na tom podobně. I on by rád vyzkoušel něco nového, vzrušujícího. A s kým jiným, než s člověkem, ke kterému chová největší důvěru? Udělejte si na sebe čas a popovídejte si o tom – výsledek bude stát za to. Intenzivnější sexuální prožitek, tvrdší erekci a oddálení ejakulace zaručují i některé přírodní přípravky. Zkuste třeba Yellow vital. Pravděpodobně zjistíte, že vaše milovaná osoba netouží po ničem perverzním, ale ráda by zapojila do hry erotické pomůcky. Ty představují skutečně mocný nástroj, který dokáže ze zdánlivé rutiny učinit hotovou bouři emocí. Vibrátory, dilda, anální kolíky, nafukovací panny…díky tomuto nářadíčku se v posteli rozhodně nudit nebudete. Většina z nás však naráží na zásadní problém a tím je návštěva sexshopu.

Stydíte se do sexshopu? Nakupujte v e-shopu!

Prodavači v prodejnách se erotickými pomůckami jsou zvyklí na ledacos a dá se říct, že je z míry nevyvede vůbec nic. Jenže vysvětlujte to někomu, kdo se uzardí jen při zaslechnutí slova vibrátor…Pokud jste se v tom našli, neházejte flintu do žita. Existuje celá řada internetových obchodů, kde si můžete pomůcky objednat i bez nutnosti osobního nákupu. Domů vám dorazí zcela nenápadný balíček a ani zvědavý pošťák nepozná, jaké vzácnosti se uvnitř skrývají. Jdete do toho?

Publikováno: 26. 08. 2018

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ivana Křivánková