Denní chleba instalatéra

Profese instalatéra zní natolik vznešeně a exoticky, že se všichni chlapci z vyšších ročníků základních škol předháněli, kdo se ním skutečně vyučí. Lukrativní obor lákal vždy a nejinak je tomu dnes. Víte, co instalatér umí a dennodenně dělá? Jeho revírem jsou koupelny a kuchyně. Instalatér vládne umění vodních, tepelných i odpadních rozvodů, neváhá zapojit bojler nebo zprovoznit dřez. Pračku, myčku či sušičku zmákne levou zadní a jako vrcholné dílo pak vyčistí i zanesené odpady. Instalatér Praha dokáže rychle, kvalitně a levně obsloužit vaše radiátory a topení. Provede na nich servis, prevenci, ale zvládne i poruchové události.

Trubky a odpady v malíčku

Instalatérské práce mají prioritu v kuchyni s koupelnou. Instalace všech vodních a odpadních potrubí je pro vyučeného odborníka „třešničkou na dortu“. Opravy, výměny, prohlídky, ale i havarie jsou denním chlebem různorodé živnosti. Obvyklá životnost potrubí v domácnosti je dvě až tři desetiletí. Lidově řečeno, odpady trpí usazování nečistot, které je třeba průběžně chemicky čistit a jednou za čas radikálně mechanicky vyřešit. Máte ucpaný odpad ve vaně a neodtéká vám voda? Ucpal se vám záchod nebo umyvadlo? Máte v kuchyni zápach a voda v dřezu zůstává nebo jen pomalu mizí? Čištění odpadů Praha si i s touto „lahůdkou“ poradí.

Vyčistí a zprůchodní

Profesionální nástroje a účinná technika si poradí s organickými usazeninami, jakou jsou vlasy, zbytky jídla a tuky, stejně jako s anorganickým předmětem, který někde v trubkách uvízl. Grif na čištění odpadů je součástí know how, kteří mistři svého řemesla dědí z pokolení na pokolení. Instalatér Žák je svým klientům k dispozici sedm dní v týdnu. Objednat jeho služby je možné i online formou pomocí interaktivního formuláře na webových stránkách.

Publikováno: 21. 05. 2020

Kategorie: Nezařazené

Autor: Ivana Křivánková