Jsou lepší silikonové, kožené nebo kovové řemínky na Apple Watch?

Snad žádný majitel Apple Watch se nespokojí jen s jedním jediným náramkem. Ostatně byla by to škoda. Když tady ta možnost přizpůsobit si vzhled svých hodinek existuje, proč ji nevyužít? Nejspíš budete ale tápat, jaký náramek si vlastně pořídit, protože výběr je opravdu obrovský. Roli hrají barva a materiál. Barvu si vyberte dle svého vkusu. Někdo si potrpí na neutrální hnědou, černou či elegantní bílou, další upřednostní veselé barvičky, které rozzáří outfit. Pojďme se ale podívat, z jakého materiálu může být váš nový Apple Watch band.

Nejstarším materiálem je kůže

Kůže se pro řemínky hodinek používá odpradávna a sehnat lze samozřejmě i kožené pásky na Apple Watch. Výhodou tohoto materiálu je, že je opravdu měkký. Hodí se zejména pro elegantnější použití, ne na sport. Pravou volbou asi nebudou ani pro milovníky zvířat a vegany, protože kůže bývá většinou z vepřovice, teletiny, buvolí, sem tam seženete i speciální prémiové provedení z krokodýla, aligátora atd. Pak se nabízí ještě syntetická kůže.

Kovové řemínky pro sport i běžné nošení

Kovové řemínky na Apple Watch jsou dobrou volbou pro ty, kdo sportují, zároveň si ale potrpí na elegantním designu. Takový řemínek může být celoocelový či kombinovaný s drahými kovy, matný nebo lesklý. Kromě nerezové oceli se často setkáte s antialergickým titanem. Kovové řemínky mohou být jak masivní, tak jemné, což se hodí zejména pro štíhlé dámské zápěstí.

Silikonovým řemínkům by měli dát přednost sportovci

A na závěr tu máme ještě tolik oblíbené řemínky silikonové. Ty jsou opravdu odolné, snadno je omyjete, nevadí jim voda ani pot, směle si s nimi můžete jít zaběhat nebo zaplavat a budou vypadat pořád stejně hezky. Jen se prostě příliš nehodí k formálnímu outfitu. Co z toho všeho tedy vyplývá? Využívejte možnosti náramky měnit, nespokojte se s jedním a přizpůsobujte si své hodinky podle toho, kam je zrovna budete nosit.

Publikováno: 26. 07. 2021

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková