Jak si zajistit rychlou pomoc při potížích s elektřinou v domácnosti?

Každému majiteli rodinného domu či bytu se někdy stane, že potřebuje opravit nefunkční elektrické rozvody, případně má třeba zásuvky v havarijním stavu, což může být do značné míry nebezpečnou záležitostí. Tyto věci je třeba řešit promptně, jinak dochází k ohrožení zdraví obyvatel nemovitosti, stejně tak se zvyšuje riziko škod na majetku. Co tedy dělat, jestliže chcete opravy uskutečnit opravdu rychle?

V akutních případech se vyplácí kontaktovat elektro pohotovost

Běžné firmy, jež se specializují na opravy elektrických rozvodů a všech souvisejících prací, mívají dosti práce, tudíž mohou být čekací doby, než k vám dorazí, poměrně dlouhé. Leckdy se jedná o dny, ba dokonce celé týdny. Naštěstí zde fungují elektro pohotovosti. Pěknou ukázkou budiž elektrikář Praha 9, potažmo elektrikář Praha 10 ze společnost Elektro Elefant.

V Praze funguje pohotovost každý den

Elektrikáři ze zmíněné firmy jsou vám k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu. Jejich služby si tak lze objednat kdykoliv, v denní i noční dobu, přičemž jsou zpravidla schopni být v rámci Prahy 9 a 10 na místě už do 60 minut poté, co je zkontaktujete a nahlásíte příslušnou závadu.

Elektro Elefant disponuje zkušenými a pravidelně školenými pracovníky

Elektro pohotovost se vyplácí volat především při akutních závadách na elektro instalaci a rozvodech. Pomůže vám ale také například s výměnou jističů, zásuvek a vypínačů. V neposlední řadě odborníci dokážou opravit nefungující spotřebiče, které potřebujete každý den. Jde o chladničky a mrazničky apod. Elektro pohotovost pokrývá širokou škálu služeb. Kompletní informace lze najít na webových stránkách elektro-elefant.cz, kde naleznete také ceník a potřebné kontaktní údaje. V každém případě si buďte jisti, že k vám domů dorazí zkušení profesionálové, kteří procházejí pravidelným přezkoušením a v daném oboru se skutečně vyznají.

Publikováno: 25. 03. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková