Jak si pronajmout dopravní značení?

Kdo nemá nic společného s dopravou či značením silnic, možná by ho ani nenapadlo, že se dopravní značky dají pronajímat. Samozřejmě si je nemůže pronajmout kdokoli a umístit je, kamkoliv se mu zachce (vyjma soukromého pozemku) - vždy je nutné předložit patřičné dokumenty. Zjistěte, jak to celé funguje. Dostanete-li se v budoucnu do situace, kdy se bez dopravního značení neobejdete, budou se vám informace v tomto článku hodit.

Kde se dá dopravní značení pronajmout?

Opravy silnic jsou běžná záležitost, na delších cestách jich potkáte obvykle několik. Aby byla zajištěna bezpečnost dopravy i dělníků, je důležité úsek upravit a přehledně označit dopravními značkami. Drobná změna může nastat i při opravě chodníků nebo budovy nacházející se přímo u silnice. Pro tyto příležitosti je k dispozici dopravní značení – Topznak. Firma se zabývá pronájmem, prodejem a montáží dopravního značení. V nabídce má také sklopné parkovací zábrany a sloupky, dopravní zrcadla, semafory pro řízení kyvadlové dopravy, plastová svodidla plněná vodou, přechodové lávky pro pěší a další. Dopravní značení Praha zajistí návrh projektu dopravně inženýrského opatření. Samozřejmostí je doprava značení na určené místo, montáž a osazení na základě projektu. Poté značení pravidelně kontroluje a v případě potřeby čistí. Zvyšuje se tím bezpečnost označeného úseku. V závěru Topznak značky demontuje a odveze zpátky do svého skladu. Firma působí na českém trhu dlouho a podílela se na mnoha významných stavbách a projektech. Většina z nich se odehrála na území hlavního města Prahy. Tým zaměstnanců má ve svém oboru bohaté zkušenosti, a tak odvádí perfektní práci.

Jaké jsou podmínky pro pronájem?

Jak už jsme řekli na začátku, dopravní značení si nemůže pronajmout každý. Aby vám ho firma poskytla, musíte doložit Dopravně inženýrské rozhodnutí a Projekt dopravně inženýrského opatření potvrzený Policií ČR. Poté už stačí odeslat objednávku.

Publikováno: 19. 12. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková