Jak se přestěhovat levně, rychle a bez problémů?

„Lepší vyhořet než se stěhovat,“ praví známé pravdivé moudro. Potvrdí to každý, kdo se někdy stěhoval. Teprve během balení či dokonce nakládání zjišťujeme, že máme mnohem víc věcí, než jsme si vůbec dovedli představit. Naštěstí existují firmy, které stěhování značně usnadňují. Obyvatelé Prahy mají k dispozici renomovanou společnost Pražské stěhovací služby.

Stěhování jednotlivých věcí, celých bytů i firem

Není stěhovat jako stěhovat. Něco jiného je, když v červnu opouštějí studenti koleje a sdílené byty, než když mění sídlo velká firma. Pražské stěhovací služby jsou připraveny na všechny situace. Pokud jde jen o přestěhování několika krabic, třeba právě ze studentské koleje, přispěchají na pomoc dva pracovníci s dodávkou. O peníze není třeba se bát, takto vychází služba stěhování levně. Na stěhování bytů přijedou dva až tři silní pracovníci nákladním autem – to obvykle v případě, kdy mění bydlení celá rodina a na nové místo bere i nábytek a velké elektrospotřebiče. V případě stěhování firmy pomůžou tři a více pracovníků s hodně velkým vozem.

Kompletní stěhovací služby se vším všudy

Stěhování obnáší spoustu zařizování a únavných činností. Pražské stěhovací služby vám pomohou úplně se vším. Do práce zaměstnanců spadá:
  • naložení vašich věcí, jejich přesun a vyložení,
  • pomoc s vyklízením (např. sklepů, kanceláří apod.),
  • dodání balicího materiálu,
  • skladování (v případě, že potřebujete vystěhovat prostor, ale zatím nemáte možnost uložit věci jinam),
  • likvidace starého nábytku.

Proč zvolit Pražské stěhovací služby?

Společnost Pražské stěhovací služby působí na trhu dlouho. Levné stěhování nabízí už od roku 2003, za tu dobu nabrala mnoho cenných zkušeností. Poradí si i s těžkými břemeny či nadrozměrnými věcmi. Stěhování je možné v pracovní dny i o víkendu, s padesáti procentním příplatkem dokonce i přes noc. Všechna auta jsou v perfektním technickém stavu.

Publikováno: 06. 07. 2019 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Křivánková