Jak na odškodnění po dopravní nehodě, aby bylo plnění v odpovídající výši?
K často vyhledávaným frázím patří "Praha odškodnění nehoda". Život je totiž často dost nespravedlivý, a tak se občas dostáváme do svízelných situací. Některé z nich mohou mít neblahé důsledky, škody na majetku a bohužel i zdraví. V takových případech vzniká nárok na odškodnění. Věděli jste ale, že pojišťovny nevyplácejí vždy plnou částku, na kterou máte nárok? Přečtěte si článek a zjistěte, jak v případě nouze postupovat, abyste dostali co nejvíce peněz.
Kdy můžete žádat o finanční odškodnění?
Právo na odškodnění máte v mnoha různých případech. Nejčastěji se řeší odškodnění po dopravní nehodě, může ovšem jít i o pracovní či školní úraz, poškození pacienta v nemocnici nebo újmu na zdraví, která vznikne v důsledku trestného činu. I přes veškerou opatrnost se to bohužel může stát komukoliv z nás. Peníze sice zdraví nevrátí, ale přesto jsou v krizových situacích důležité. Díky odškodnění si můžete zaplatit větší komfort v nemocnicích a na klinikách, dopřejete si kvalitnější rehabilitaci a rekonvalescenci a také vyrovnáte rodinný rozpočet, který bude najednou nižší, když budete na neschopence a budete pobírat nemocenskou.Vyzrajte nad pojišťovnou!
Jak už jsme naznačili v úvodu, pojišťovny nejsou parťáci. Jde jim především o vlastní výdělek, a tak se nedá zaručit, že vám automaticky vyplatí plnou částku, na kterou máte nárok. Ve skutečnosti vyřídí jen to, co sami budete požadovat, ale zatají vám, že třeba máte i další možnosti a práva. Jak z toho ven? Vyžijte poradenství od 1zdravotni.cz. Společnost funguje už od roku 2013. Zaměstnává zkušené advokáty, kteří své klienty zastupují po celou dobu, kdy probíhá vymáhání odškodnění. Kdo se na ně obrátí, ten získá od pojišťovny celou částku, kterou může ve své situaci nárokovat.Publikováno: 24. 11. 2019
Kategorie: Finance a byznys