Hledáte vhodný prostředek pro propagaci? Vyzkoušejte reklamní předměty

Nemůžete se rozhodnout, jaký zvolit prostředek pro propagaci? Skvělým řešením jsou reklamní předměty, které upevňují obchodní vztah mezi prodejcem či poskytovatelem služeb a zákazníkem. Praktickými a užitečnými dárky si můžete své klienty udržet i po dlouhá léta, a proto by právě spokojenost zákazníků měla být na prvním místě. V následujících řádcích jsme pro vás vybrali několik reklamních předmětů, kterými můžete odměnit vaše věrné zákazníky, ale také zaměstnance.

Benefity pro věrné zákazníky

Co takhle dlouhodobé zákazníky odměnit za jejich věrnost? Ideálním dárkem jsou právě dárkové poukazy, jenž může klient kdykoliv využít. Zároveň vaši zákazníci mohou sbírat věrnostní body za nákup, které vymění za váš produkt či službu nebo jim poskytnou slevu. Zaujměte pozornost i potenciálních zákazníků, stačí nabídnou nějakou slevu na první nákup nebo za první nákup.

Kancelářské a kuchyňské potřeby

Kancelářské a kuchyňské potřeby jsou nejčastěji používaný reklamní dárek. Spoustu firem nabízí diáře, psací bloky, propisky nebo hrníčky s logem firmy jako odměnu věrným klientům. Bezpochyby jsou to osvědčené reklamní předměty, které udělají radost nejednomu zákazníkovi. Navíc je velká pravděpodobnost, že obdarovaný bude předmět používat i po dlouhou dobu, protože se jedná o poněkud praktické dárky.

Elektronika

Použijte běžnou elektroniku jako užitečný reklamní předmět. Nemyslíme tím, že máte zákazníkům věnovat nejnovější telefony, ale naprosto postačí, když klienta obdarujete power bankou s logem firmy a dlouhou výdrží baterie, která zajistí, že mobil obdarovaného již nezůstane vybitý. USB flash disk je další elektronický kousek, na jehož povrch lze umístit vlastní potisk a zároveň spolehlivě přesouvat data mezi zařízeními.

Speciální reklamní předměty

Dotyčnému můžete udělat radost i tak, že si pro něj připravíte něco "na míru" jeho oboru. Za zmínku stojí například barevné operační čepice. Mohou být opatřeny logem či jakýmkoliv jiným potiskem. Jsou pohodlné, slušivé a poutají pozornost. Operační čepice s potiskem seženete například u Bluearrow.cz.

Publikováno: 19. 02. 2022

Kategorie: Finance a byznys

Autor: Ivana Křivánková