Operativní leasing vám umožní jezdit bez starostí

Když se řekne leasing, mnoha lidem naskočí husí kůže. Finanční termín v nich evokuje dlouhodobé splácení a nejistotu. Stejné pocity může neprávem vyvolat operativní leasing, který se na první pohled v ničem neliší od toho finančního. Přesto jde o něco jiného. Pojďme si o něm povědět něco víc. Třeba se vám výhody zalíbí natolik, že vám brzy před domem zaparkuje zbrusu nový vůz.

Chytří volí operativní leasing

Platit měsíčně určitý poplatek za využívání služby někomu přijde jako vyhazování peněz, proto raději daný předmět vlastníme a krmíme ho na vlastní náklady. Že jde o poměrně drahou zábavu, určitě vědí řidiči, kteří mají svoje auto. Krom běžných provozních kapalin musí dbát na údržbu, opravu poruch, výměnu pneumatik a řadu dalších maličkostí, jež se v konečném součtu neblaze promítnou do rozpočtu. A to je přesně chvíle, kdy přichází na scénu operativní leasing. Ten nabízí zájemcům možnost pronajmout si automobil a o nic se nestarat. Veškerá rizika spojená s jeho používáním od běžných poruch, následných oprav či krádeží totiž přebírá na svoje bedra pronajímatel, jenž si od koncového zákazníka nechává pravidelně platit pouze dohodnutou částku. Už asi tušíte, že tento model našel velkou oblibu mezi podnikateli, kteří nemají čas zaobírat se problémy a raději tak volí tuto alternativu. Ba co víc, tento výdaj lze zapsat do nákladů, tím pádem dobře poslouží i k optimalizaci daní. Měli byste vědět, že za auto vždy ručí osoba, na kterou je psána smlouva. Jezdit s ním mohou i rodinní příslušníci, ostatní osoby pouze s písemným souhlasem zprostředkovatele.

Auto v rytmu nejnovějších trendů

Operativní leasing je ideálním řešením pro každého, kdo nechce, aby mu vozový park zestárl. Díky pravidelné obměně vozu budete mít vždy k dispozici nový model s odpovídající výbavou a bezpečnostními prvky.

Kde si ho pořídit?

Obliba "operáku" v České republice neustále roste, i přesto stále zůstává doménou větších firem. To ovšem neznamená, že v našem malém rybníčku nenalezneme dostatečně široký výběr. Velice zajímavou nabídku najdete u společnosti Driveto. Operativní leasing Škoda lze pořídit už za velice zajímavou cenu, stejně tak jako vozy od dalších automobilek. K dispozici je široký vozový park různých typů a značek, z něhož si vybere příznivce osobních automobilů nižší střední třídy, ale i milovník luxusu. Zajímavou možností, jak mít neustále nové auto bez závazků je Driveto klub. Až ho nebudete potřebovat, vrátíte ho, případně vyměníte za jiné. Vše vyřídíte bez zbytečného papírování (vystačíte si se dvěma doklady) a auto dostanete k dispozici do 3 dnů od podpisu smlouvy. Resumé? Operativní leasing vám může ušetřit spoustu času i starostí. Koukněte na Driveto a rozhodněte se sami.

Publikováno: 01. 05. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková