Fotoobraz: Jedinečná dekorace pro vás a skvělý dárek pro ostatní

Holé zdi jsou smutné, a to i v případě minimalisticky laděného interiéru. Pokud jste došli k závěru, že je nejvyšší čas domácnost rozveselit, ale nemůžete se rozhodnout pro konkrétní dekoraci, máme pro vás perfektní tip. Preferujete-li originalitu a osobitost, dejte šanci fotoobrazům. Využijete svou kreativitu a nechte si vyrobit obraz, který nemá nikdo jiný. Navíc ho můžete využít i jako krásný dárek pro své blízké.

Proč právě fotoobraz?

Jak dát šmrnc prázdným stěnám? Nemusíte vymýšlet kolo, vždyť jsou to právě obrazy, které považují za stálici i vyhlášení interiéroví architekti. Na druhou stranu je pochopitelné, že toužíte po něčem unikátním. Doslova šalamounské řešení představuje fotoobraz – stoprocentní originál v klasickém balení. Je jasnou volbou pro každého, komu se levné obrazy z diskontu jeví jako kýč a na drahá umělecká díla zase nezbývají finance. Fotoobrazem potěšíte i své nejbližší. Hledáte-li vhodný dárek pod stromeček, k narozeninám či jen tak pro radost, zaručeně zabodujete. Budou z něj nadšení prarodiče, sourozenci i nejlepší kamarádí. Jediné, co musíte, je zvolit vhodný motiv.

Kde si můžete obraz z vlastních fotek vytvořit?

A teď to podstatné. Svůj fotoobraz si můžete nechat vyrobit na empikfoto.cz. Čeká zde na vás přes 30 povedených šablon od profi grafiků – stoprocentně najdete vhodnou šablonu pro každou příležitost. Díky automatickému rozvržení snímků budete mít návrh hotový za pár minut. Vytvořit si fotoobraz podle svého vkusu je tak snadné, jak jen může být. Zvolíte požadovaný formát (čtverec, vodorovný, nebo svislý obdélník) a poté nahrajete a libovolně přesunete vybrané fotografie, zvolíte rámeček či klipart z galerie a umělecké dílo bude na světě. Jednodušší způsob, jak proměnit oblíbené momentky na nadčasové památky, pravděpodobně neexistuje.

Publikováno: 03. 12. 2018

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková