Šperky Pandora způsobují závislost: Jak začít?

Bez ohledu na příležitost, šperky značky Pandora jsou vždy sázkou na jistotu. Jsou originální, precizně zpracované a vypadají skvěle. Ale v někom mohou vyvolat rozpaky – přeci jen jde o šperky v mírně netradičním provedení. Jak s nimi zacházet a co ještě o nich vědět? Pohodlně se usaďte a čtěte. Nikdo učený z nebe nespadl. Pokud si lámete hlavu nad tím, jak fungují korálky a náramky Pandora, držte se následujících kroků:
  1. Porozhlédněte se v nabídce náramků a vyberte si takový, který je vám na první pohled sympatický. K mání jsou kožené, stříbrné i zlaté varianty v mnoha různých provedeních. Správnou délku určíte podle počtu a typu korálků Pandora. Zároveň přihlédněte k tomu, zda vám vyhovuje spíše těsnější nebo naopak volnější náramek. Optimální délka je obvykle součtem obvodu zápěstí a dvou centimetrů navíc. O něco delší je lepší než příliš krátký – v případě potřeby si ho můžete nechat zkrátit.
  2. Jakmile si vyberete náramek, přesuňte se k nabídce korálků. A právě díky nim mají šperky Pandora takové kouzlo. Je jich ohromná spousta – liší se tvarem i materiálem a dávají zelenou všem kreativním povahám. Zda vsadíte na jeden typ a vytvoříte náramek v minimalistickém provedení, nebo naopak vsadíte na rozmanitost a navlečete na náramek stříbrné, zlaté, skleněné či jiné korálky Pandora. Nesmíte zapomenout na tzv. stoppery neboli klipy – komponenty, kterými korálky rozdělíte do symetrických sekcí a zajistíte, aby neklouzaly na spodní část zápěstí.
  3. Náramky Pandora netvoří pouze korálky a stoppery – neváhejte je doplnit o stříbrné přívěsky a speciální korálky s krystaly Swarovski. Právě díky nim mají punc exkluzivity.
Preferujete-li méně korálků, nezapomeňte je zajistit pomocí bezpečnostního řetízku umístěného na konci náramku. A pokud si momentálně nemůžete dovolit větší počet dražších korálků, poohlédněte se po spacerech – menších stříbrných korálcích, které jsou levné a jako stvořené pro vyplnění prázdných míst. A teď už hurá ke specializovaném prodejci klenotysperky.cz, kde najdete nejnovější kolekce šperků Pandora.

Publikováno: 09. 03. 2019

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková