Činky s vlastním textem vnáší do posilování úplně jiný rozměr

Propadli jste trendu dnešní doby – posilování? To je jenom dobře. Je skvělé, že je dnes v kurzu něco, co vám pomůže k hezčí postavě a pevnějšímu zdraví. Sport není nikdy na škodu. Abyste však vydrželi dlouhodobě, je potřeba mít tu správnou motivaci. Duševní i materiální. K duševní motivaci můžeme řadit důvody, proč jste se cvičením vůbec začali. Sníte o hezké postavě do plavek? Potřebujete nabrat svaly, abyste nebyli tak strašně hubení? Chcete se protáhnout po celém dni sezení v kanceláři? K materiální motivaci pak řadíme vybavení. Hezké oblečení nebo například činky s vlastním textem.

Činky, co vás nakopnou k lepším výkonům

Co byste řekli činkám, na kterých je napsáno „makej“, „za hezčí tělo“ nebo „pro krásu“? Taková motivace je důležitá a může vám pomoci k lepším výsledkům. Při každém zvedání, kdy už to budete chtít bolestí vzdát, vám pomůže připomenout si, proč jste začali. Personalizované činky jsou naprostou novinkou na našem trhu, takže pokud jste ještě nikdy u nikoho ani v žádném fitness centru neviděli, není divu. Můžete být první! [gallery link="none" columns="2" size="full" ids="2308,2309,2310,2311"]

Činky s vlastním textem jsou pro každého

Činky vám opatří vlastním textem v e-shopu MojeČinka.cz. Jak se tam můžete přesvědčit, texty zhotovují na kotouče o různých hmotnostech od 1,25 kg až po 15 kg. Nápis se zhotovuje na kotouč, kde ničemu nevadí, na hřídeli, za kterou činku držíte, by vám mohl být nepříjemný. Text se gravíruje, tudíž nemusíte mít obavy, že by se časem smazal. Vydrží navždy. Na svou činku si můžete nechat napsat úplně cokoliv, slovo nebo celou větu. Co byste řekli třeba na „No pain no gain“? Musí však jít o něco krátkého, aby se popisek na kotouč vešel. Před zpracováním každopádně dostanete návrh od grafika, kde uvidíte, jak bude výsledek vypadat, takže kdyby byl text příliš dlouhý, lze je ještě upravit. Tip na závěr: Činky s vlastním textem mohou být také skvělým dárkem. Nechte na ně natisknout datum vašeho seznámení nebo nějakou motivační větu a máte skvělý dárek pro milovníka či milovnici posilování.

Publikováno: 15. 03. 2019 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková