Chcete superpostavičku, ale nemůžete se donutit makat? Přečtěte si, jak na to

Pořídila jste si permanentku do posilovny, ale nikdy jste se neodhodlala k činům? Profi trenéři z Kentoya Fitness centrum Praha 10 tvrdí, že jde o zcela běžný stav. Spoustě jejich klientů, kteří nyní do známého fitka dochází pravidelně, na počátku chyběla motivace a vůle. Nakonec se však rozhodli pro radikální změnu životního stylu a velmi rychle si na něj zvykli. Jak toho můžete docílit vy? Poměrně snadno.

Nasoukejte se do „hubených“ džín

Máte pocit, že kynete? Vyhrabejte ze skříně své oblíbené džíny, které jste nosila v době, kdy jste se cítila štíhlá. Pokud se do nich nevejdete, máte dostatečný důvod pro návštěvu posilovny.

Trénujte se sympatickým trenérem

Nemáte-li s posilováním žádné předchozí zkušenosti, bude se vám hodit odborná pomoc. Co byste řekla na pěkného trenéra, jehož svaly vás do posilovny vyženou i o půlnoci? Žádná efektivnější motivace snad ani neexistuje. A jen tak mimochodem, posilovna Praha 10 je takových trenérů plná.

Fotky z loňské dovolené

Vzpomeňte si na nepříjemné pocity z lehké nadváhy, kterou jste řešila minulý rok na dovolené. Již tehdy jste se v plavkách necítila stoprocentně – a co teprve dnes, když vám přibyla další kila? Chcete-li si příští rok dovolenou užít, začněte na sobě pracovat.

Slibte si sladkou odměnu

Sladkou ne doslova, ale odměna za skvělý výkon rozhodně není od věci. Nový svetřík nebo menší šperk za každé kilo dole zní dobře, nebo ne?

Peníze nejsou překážkou

Argument, že si posilovnu nemůžete dovolit, rozhodně neobstojí. Vypracujte si rozpočet a spočítejte si, kolik měsíčně utratíte za hlouposti, fastfoody a další věci, bez kterých byste se obešla. Tudy cesta nevede a vy máte jedinečnou možnost vše změnit! Motivovali jsme vás? To je dobře. Vytáhněte si ze skříně sportovní oblečení a vydejte se směrem do posilovny. Zda to bude oblíbené fitko Kentoya, nebo jiný posilovna, je na vás.