Buďte sexy v posteli i na pláži! Jaké plavky teď frčí?

Legíny, sexy kalhotky a podprsenky, erotické košilky a korzety či líbivě střižené plavky. Proč být nevýraznou šedou myší, když se nám dnes naskýtá nepřeberné množství možností, jak se kromě lože stát i královnou pláže? Důvodů existuje snad milion. Tím spíš, že i luxusní spodní prádlo a plavky od renomovaných výrobců s dlouholetou tradicí můžete pořídit za rozumné peníze. Víte, jaké plavky a spodní prádlo momentálně letí?

Jednodílné dámské plavky znovu dobývají svět

Velkou změnou prošly módní trendy týkající se oblečení k vodě, a to zejména co do kategorie pro ženy. Doslova boom zažívají poněkud překvapivě jednodílné dámské plavky, které byly ještě nedávno některými považovány za přežitek minulosti, některými za starou vykopávku, a některými dokonce za symbol anti-sexy oblečení. Doba se však změnila díky šikovným designérům renomovaných značek, kteří dali hlavy dohromady a z neatraktivních jednodílných plavek spojených zejména se sportovním plaváním vytvořili nadčasové kousky. Dnešní jednodílné dámské plavky, které od počátku roku 2018 znovu dobývají svět, rozhodně nelze s jejich desítky let starými předchůdci absolutně srovnávat. Ba naopak! Jednodílné dámské plavky teď zkrátka frčí. Ostatně, dostupné obrázky budiž tomu jasným důkazem.

Parea vás zakryjí, ale na svůdnosti neuberou

Stejně tak se stále vyšší popularitě těší parea, tedy jakési plážové sukně či šaty. Ty lze kombinovat se všemi druhy plavek. Kromě estetického, svůdného efektu nelze tomuto módnímu prvku upřít ani praktičnost. Pokud se rádi opalujete v co možná nejúspornějších plavkách, ale stydíte se spoře oděna jít si do hotelové restaurace pro koktejl, na dezert či zahrát kuželky, navléknete na sebe pareo a je po problému. Budete působit svůdným dojmem a přitom se i vy sama budete cítit mezi „normálně“ oblečenými lidmi komfortně bez přehnané vyzývavosti.

Publikováno: 20. 06. 2018 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková

Tagy: jednodílné dámské plavky | pareo | trendy plavky