3 důvody, proč využít služeb půjčovny dodávek

Češi mají ve zvyku raději věci kupovat, než půjčovat. V posledních letech se ale trend půjčoven rozjíždí na plné obrátky. Proč je tedy výhodné dodávku půjčit? Dodávka nepatří mezi to nejlevnější, co na trhu naleznete. Její koupě bývá proto pro mnohé zákazníky problémová. Naštěstí existují služby, které vám pomohou ušetřit. Patří mezi ně především půjčovny dodávek. A v tomto článku vám ukážeme tři důvody, proč je výhodné využít služeb půjčovny dodávek.

Vyjde vás to levněji

Koupě úplně nové dodávky je nákladná záležitost. Jejich cena se může vyšplhat i do milionů korun v závislosti na vybraném modelu a výrobci. Koupit si ji na vlastní náklady se tak vyplatí jen v případě, že se vám tato investice vrátí. Pokud ji však nebudete používat každý den, nemá cenu zbytečně vyhazovat peníze. Nejedna půjčovna dodávek v Praze, mezi které patří například služba Van2Go, totiž nabízí výhodný ceník. Ten si oblíbíte především díky ceně svázané s počtem dní. Čím déle tedy dodávku budete používat, tím méně zaplatíte.

Doplňkové služby

U některých půjčoven si můžete sáhnout nejen na zajímavé ceny, ale také dobré doplňkové služby. Ty se liší půjčovna od půjčovny. Některé nenabízí žádné, jiné přihodí určité bonusy. Může jít o zapůjčení navigace zdarma, možnost najet větší množství kilometrů bez jakéhokoliv příplatku či větší vozový park oproti konkurenci.

Větší výběr vozů

Když si koupíte dodávku, budete jezdit pouze s ní. A to až do doby, než přestane fungovat, případně než budete mít dostatek financí ke koupi nové. Pronájem dodávky Praha vám ale umožní vybrat si vůz podle vašich aktuálních potřeb. Jestliže tedy budete potřebovat přepravit větší množství zboží nebo materiálu, stačí si půjčit jinou dodávku. U některých půjčoven dokonce zaplatíte jednotnou cenu. A u nich můžete ušetřit ještě více.

Publikováno: 26. 11. 2020

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková