Začněte v novém bytě také nový sexuální život

Stěhování se do nového bytu či domu je vždycky velký životní zlom. Do vašeho života přijde spousta doposud nepoznaného. Neznámá lokalita, sousedé, nové obchody a možnosti zábavy v okolí, hezčí výhled, větší pokoj, koupelna s rohovou vanou. Něco z toho určitě čeká i vás. A co takhle začít nanovo i svůj milostný život? Každý občas potřebuje restart. Zahodit staré a pokusit se o všechno jinak. Neprospělo by něco takového i vašemu postelovému životu? Nemusíte měnit protějšek, stačí spolu začít probádávat neznámé vody. Vyzkoušet nové polohy, zakoupit si hračky pro dospělé – třeba rovnou na první noc v novém bytě, protože ta by měla stát za to.

Zkuste trochu více než jen slušivé prádlo

Dobrá večeře, vínoerotické prádlo zní jako dobrý nápad, jak si užít první noc v novém bytě, avšak jestli chcete svůj milostný život opravdu obrátit k lepšímu, tohle vám stačit nebude. Použijte trochu více fantazie, a hlavně investujte do nejrůznějších pomůcek. Na začátku postačí jedna, případně dvě, časem přijdete na to, jakým směrem se vydat. Někoho více baví vibrující hračky, další očaruje vakuová pumpa či anální pomůcky.

Seberte odvahu, zažijete dosud nepoznané

Nákup první erotické hračky je vždycky nejtěžší. Za prvé člověk neví, co má vlastně vybrat, za druhé nemá tušení, jak se bude tvářit partner, a aby toho nebylo málo, často se stydí takovou věc vůbec kupovat. Dnes je situace docela jednoduchá, sexshop můžete navštívit online a objednané zboží vám diskrétně dorazí až domů. Ostatních problémů začátečníků jste také ušetřeni. Na internetu si dohledáte, k čemu slouží jednotlivé pomůcky, a přečtete si recenze zákazníků. Pak už zbývá jen překvapit partnera či partnerku. S muži je to docela snadné, málokterý z nich si bude ztěžovat, když mu chcete dopřát dobrý sex. Ženy nakonec také podlehnou. Třeba takové venušiny kuličky jim přinesou pocity, které doposud nezažily.

Publikováno: 07. 07. 2018

Kategorie: Nezařazené

Autor: Ivana Křivánková