V čem přenášet notebooky?

Počítač má v současné době skoro každý. Velká část obyvatelstva však dává přednost před klasickým věžovým PC raději menším notebookům. Důvod je docela prostý, PC není možné bez problémů s sebou brát kamkoliv je potřeba. Ovšem pozor, s notebookem to také není tak snadné.

Počítače jsou citlivé

S počítačem dnes pracuje nebo si alespoň hraje kde kdo. Laptopy jsou oblíbenější, jelikož se s nimi dá chodit běžně do práce nebo do školy. Problém je, že se jedná o poměrně křehké přístroje, které se mohou docela snadno rozbít. Stačí někde ťuknout o futra a už může být problém. Z toho důvodu se nedoporučuje tahat s sebou laptopy po venku jen tak v ruce nebo dokonce v igelitové tašce. Takto jsou totiž zcela nechráněné a mohou se snadno poškodit. K takovémuto účelu je lepší si pořídit speciální městský batoh na notebook, který krom jiného disponuje i vhodnou kapsou pro počítač.

Ochranná kapsa

Kapsa je skutečně velmi efektivní, nicméně její rozměry musí přesně odpovídat rozměrům notebooku. Když budou menší, přístroj se dovnitř zákonitě nevejde. V případě větší kapsy se sice vejde, ale bude plavat, což rovněž není dobře. Takto se může snadno poškodit o věci ukryté v zavazadle. Proto je nezbytné si vybírat batoh podle jeho velikosti, a ne primárně dle vizuálních vlastností či jiných aspektů. Naštěstí existuje opravdu obrovské množství městských batohů, takže je skutečně z čeho vybírat.

Kde nakupovat?

I klasické batohy jsou docela drahé, natož ty vhodné k přenášení počítačů. Proto je dobré si najít obchod, kde jsou aktuálně ve velké slevě, případně ve kterém se celoročně prodávají za malé peníze. Takovýmto obchodem je třeba Ipouzdro.cz. Tam je možné toho koupit mnohem více, třeba ochranná skla či kryty na mobilní telefony všech možných i nemožných modelů, případně dokonce řemínek na Apple Watch 3. Vše samozřejmě za výborné ceny.

Publikováno: 28. 10. 2022

Kategorie: Nezařazené

Autor: Ivana Křivánková