Užijte si rychlý internet a s ním internetovou televizi

Bez internetového připojení bychom dneska mohli fungovat jen těžko. Kolik domácností se ale potýká s tím, že jim internet neustále vypadává nebo jde pomalu? Dost. A mnohé nevědí, co s tím vlastně dělat. Pomoc je přitom tak jednoduchá – stačí změnit poskytovatele. Možná jste si domů zařizovali internetové připojení již před spoustou let a od té doby jste nezkoumali, jestli by nebylo lepší poohlédnout se po výhodnější nabídce. Tak to udělejte, protože možná byste za podobné peníze mohli mít skutečně rychlý internet.

Internet s rychlostí až 1000 Mb/s

Rychlost internetu je velmi závislá na lokalitě. Ve velkých městech je dnes poměrně běžné mít připojení optickým kabelem, který umožňuje rychlejší přenos. Někteří poskytovatelé, mezi nimi například NEJ.cz, tak nabízí internet s rychlostí až 1000 Mb/s. S takovou rychlostí se vám i film stáhne do minuty! Kromě rychlosti je však velmi důležitá i stabilita připojení. U dobrého poskytovatele nepřichází v úvahu, aby připojení neustále vypadávalo či aby bylo sdílené s ostatními obyvateli bytového domu.

K tomu si zařiďte internetovou televizi

Poskytovatelé internetu dost často nabízí možnost cenově výhodného balíčku internetu a internetové televize. Mnoho Čechů toho využívá, protože internetová televize jim přináší mnoho výhod. Z těch hlavních jmenujme:
  • Nemusí je trápit přechod na DVB-T2 ani jiné změny technologií v budoucnu.
  • Televizi si mohou pouštět nejen na své chytré televizi, ale také v telefonu, tabletu či na počítači.
  • Mohou se vracet zpětně, pustit si třeba film, který včera nestihli.
  • Film, jejž sledují, se dá stopnout a pak zase spustit, takže vám nic neuteče, když na chvíli odejdete od televize.
Internetovou televizi stejně jako internet s rychlostí až 1000 Mb/s si můžete zařídit právě přes společnost Nej.cz. Pobočky má různě po republice a dostupnost jejich služeb ve vaší lokalitě si snadno ověříte přes webové stránky https://www.nej.cz/.

Publikováno: 22. 07. 2020

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková