Suprové tipy

TV produkty si pořídíte pohodlně online

Mladí lidé dnes upřednostňují internet, ti starší však stále holdují televizi. Častokrát se tam zhlédnou v nějakém produktu, na který vidí reklamu, avšak nestihnou zavolat a pak přemýšlí, kde danou věc sehnat. Chcete udělat radost babičce nebo dědovi a pořídit jim jejich oblíbený produkt? Kupte ho online.

Spoustu zboží pro domácnost, které můžete vídat v televizních reklamách, pořídíte v e-shopu John-king.cz. Produkty neustále doplňují, takže u nich pořídíte kreslicí tabulky, holicí strojky, ergonomické polštáře, otočné pánve, multifunkční svítilny a spoustu dalších ověřených výrobků. Jde o 100% originály včetně záruky.

O co je zájem?

Jaké produkty si lidé v e-shopu častokrát pořizují? Pojďme se podívat na pár oblíbených:

  • Ergonomický polštář Dreamolino Leg Pillow: Slouží k odpočinku nohou a kolen během celé noci. Při spaní si ho dáte mezi kolena, on se přizpůsobí formě vašich nohou. Umožní odpočinout krční páteři, nohám i bokům.
  • Livington Sumo Slicer: Tento strouhač 3v1 umožňuje strouhání najemno, nahrubo i krájení. Zvládne pracovat až 18krát rychleji ve srovnání s běžným ručním krájením. Konečně už nebudete ztrácet čas strouháním jablek na koláč, krájením zeleniny či strouháním sýru. Umí připravit také zdravé špagety z cuket a mnoho dalších zajímavých pokrmů.
  • VibroLegs: Máte často unavené nohy? Celé dny v práci stojíte či chodíte? Pak vám přijde vhod tento přístroj pro masáž nohou, který kombinuje oscilaci a akupresuru. Svaly jsou stimulovány příjemnou formou a odpočinou si.

Produktů v e-shopu je opravdu nespočet, najdete tam téměř všechny TV produkty, a ještě mnoho dalšího.

Obchod, kde se dá platit i kryptoměnami

V obchodě je možné zaplatit bankovním převodem, online kartou, nebo kryptoměnami (BTC a LTC). Nejlevnější doručení je klasicky do Zásilkovny, případně můžete prarodiče překvapit a poslat jim dárek kurýrem rovnou domů.

Suprové ubytování v ČR

Hledáte si suprové ubytování na letní dovolenou? Mezi nejsuprovejší a nejoblíbenější lokality patří Jižní Čechy a Jeseníky. Na stránce ubytování Jižní Čechy najdete mnoho chalup, penzionů i apartmánů. Doporučujeme Vám také stránku Jeseníky ubytování s príma tipy na dovolenkové zážitky.