Retailové plochy v Palmovka Open Parku jsou TOP: Projekt vyhrál titul nejlepší reality

Doby, kdy pražská průmyslová čtvrť Palmovka nepatřila k příliš atraktivním místům, jsou dávno pryč. V několika posledních dekádách zažila úžasnou proměnu a momentálně patří k nejmodernějším, a místy až luxusním lokalitám. Sídlí zde také známá developerská a společnost Metrostav, pod jejíž taktovkou vzniká jedinečný projekt Palmovka Open Park. A právě ten vám představíme v následujících řádcích. Pokud se právě poohlížíte po reprezentativních komerčních prostorách, měl by vás vítěz prestižní soutěže Best of Realty 2018 v kategorii Nové administrativní projekty zajímat. Musíte si však pospíšit - projekt je již téměř obsazený a k mání jsou poslední volné kapacity retailových prostor.

Unikátní spojení moderní architektury a tradice

Palmovka Open Park patří k projektům, které zaujmou na první pohled svým neotřelým architektonickým pojetím. Metrostav neriskoval a vsadil na zkušené odborníky - architekty Jana Havlíka a Jakuba Fišera. Výsledek stojí za to, na vizualizacích je patrný důraz na moderní a nadčasové pojetí protkané s určitými tradičními prvky, které odkazují na doby dávno minulé. Jedinečným způsobem tak zdůrazňují kontrast mezi přítomností a minulostí. K nejzajímavějším částem bezesporu patří zrekonstruovaná výrobní hala, původem z 30. let minulého století. Možná symbolicky se nachází v samotném srdci projektu. Jako celek působí Palmovka Open Park velmi kompaktně. Jednotlivé budovy přirozeně navazují nejen na sebe, ale i okolní prostředí. Český developer ve stejné lokalitě v minulosti vybudoval několik dalších budov - Palmovka Park 1 a 2. K těm nyní přibudou retailové plochy v budovách Palmovka Open Park 3, 4 a O.

Jak vypadá typický zájemce o pronájem retailových prostor?

Retailové prostory jsou k pronájmu ve fázi shell and core, což v praxi znamená, že plochy určené pro gastro provozy už nelze dále upravovat. Komerční prostory jsou ideální například pro start-upy, showroomy výrobců nábytku, klientská centra, coworkingové firmy apod. Více informací najdete na www.metrostavdevelopment.cz.

Publikováno: 24. 03. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková