Realistické silikonové panny - užijte si nezapomenutelný sex

Ještě nedávno byly sexuální figuríny vnímány jako něco nepatřičného. Díky pokrokům v moderních technologiích a kvalitním silikonovým a TPE materiálům jsou však nyní k dispozici erotické panny tak realistické, že jsou od živých žen téměř k nerozeznání. Luxusní realistické panny nabízejí naprosto fascinující sexuální zážitek, laskání jejích těla a intimních partií poskytují stejné pocity jako sex s živými partnerkami. Na rozdíl od nich vás však nikdy neodmítnou, nemají špatnou náladu a jsou neustále připravené poskytnout vám rozkoš a uspokojení vašich tužeb.

Jak si užít sex se silikonovou pannou ještě lépe?

Skvělým způsobem, jak ještě zvýšit realističnost sexuálního zážitku se silikonovou pannou, je její zahřátí na teplotu lidského těla. Materiály TPE a silikon, ze kterých jsou jejich těla zhotovena, velmi dobře udržují teplotu, takže jejich zahřátí na teplotu 37 stupňů způsobí, že jejich tělo bude opravdu jako živé. Pro zahřátí můžete použít teplou koupel ve vaně, nebo použít zahřívací elektrickou dečku.

Použijte správný lubrikant

Abyste mušličku vaší silikonové milenky pořádně "vzrušili", budete potřebovat správný typ lubrikantu. Je velmi důležité použít v tomto případě pouze lubrikační gely na vodní bázi. V žádném případě nepoužívejte lubrikační gely obsahující ropné produkty či silikonová maziva, která by mohla citlivým intimním partiím vaší silikonové panny ublížit. Silikonové panny  jsou fenoménem, který si nachází cestu do ložnic stále více mužů. K dispozici jsou v nepřeberném množství vzrušujících křivek a krásných obličejů. Největší výběr najdete na e-shopu Topsexdolls.cz, kde si můžete vybrat z mnoha typů luxusních panen za přijatelné ceny. Najdete zde samozřejmě i prostředky pro údržbu vaší silikonové milenky, doplňky a erotické prádlo, které vám zaručí nezapomenutelné zážitky.

Publikováno: 11. 10. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková