Nepodceňujte instalaci tlumičů hluku

Nadlimitní hluk svých provozů musí firmy ze zákona řešit. Už máte svého obchodního partnera, který vám pomůže s instalací tlumičů hluku? Společnost SAI ATIS se specializuje na činnosti od měření hluku až po realizaci potřebných kroků k jeho eliminaci. Firma rovněž poskytuje veškerou poradenskou činnost v této oblasti. Každá spolupráce začíná vyhotovením akustické studie, která podrobně zmapuje hlučnost a následně slouží k návrhu protihlukových opatření na míru každého konkrétního klienta. Protihluková opatření SAI ATIS realizuje především pomocí vhodných tlumičů hluku a protihlukových krytů.

Tlumiče hluku na míru

SAI ATIS realizuje protihluková opatření v místech, kde jsou stanoveny maximální hlukové hladiny ze zákona, kde je hluk rušivý pro okolitá obydlí, ale i v případech, kde je nežádoucí z hlediska hygieny práce. Navržené tlumiče hluku poskytnou vždy dlouhodobý efekt s minimálními nároky na údržbu. Řešení je vždy okamžité a zohledňuje finanční možnosti toho kterého klienta. Protihluková zajištění realizuje SAI ATIS na základě potřebných subdodávek materiálů a zařízení od kvalitních a prověřených dodavatelů z České republiky i z evropských států. Mají tu nejvyšší kvalitu. Firma pro vás zajistí tlumiče hluku páry, kulisové absorpční a rezonátorové odhlučňovače, připraví vše pro snížení hlučnosti vzduchotechniky, provozu spalinovodů, kouřovodů, strojů s výměníky tepla, výfuků motorů, plynových turbín apod. Veškeré práce se realizují s minimálním omezením výroby a provozu. Nehrozí dlouhodobá odstávka činnosti.

Neriskujte pokuty

Nechte si firmou SAI ATIS vypracovat akustickou studii a zhodnoťte dopad hlučnosti vašeho provozu na okolí. Na základě této studie pro vás společnost připraví návrh vhodných kroků odhlučnění, jejich kalkulaci a časový plán. Veškerá potřebná řešení rovněž ve vašem provozu zrealizuje na klíč.

Publikováno: 19. 07. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková