Půjčka pro živnostníky je produktem, který je určen i nováčkům

Začínáte v novém oboru, chystáte se prorazit v roli osoby samostatně výdělečně činné? Jistě, na začátku každého podnikatelského nápadu jsou peníze, které jsou nutné k pořízení různého vybavení nebo investicím do reklamy. Cesta je velmi snadná a můžete s ní začít hned. Není důvod, abyste čekali na otevírací dobu kamenných poboček banky. Online žádost je připravena na webu 24/7 a stačí, když do ní vypíšete základní osobní údaje. Je nutné také ověřit platné IČO. A z něj bude hned jasné, že aktivně podnikáte.

K dispozici je až třicet tisíc

Kolik si můžete půjčit a na jak dlouho? Půjčka pro živnostníky má totiž připravené velmi přívětivé parametry pro každého, a to včetně nováčků, kteří mají aktivní živnostenský list teprve několik týdnů. Výhodou je zde svobodný výběr částky, jenž je plně v režii klienta. Jde o menší výdaje? Nebo budete řešit náhradu za kancelářské elektro a chcete investovat do kvality? Otázka, která by byla spojená s účelem využití zaslaných peněz, se řešit nebude. Vlastně jde jen o základní ověření totožnosti žadatele.

  • 5 000 Kč je zde minimum, méně si už půjčit touto formou nelze. Účel o ničem nerozhoduje.
  • 30 000 Kč je maximální suma. Opět platí, že důvody si může každý žadatel nechat pro sebe.
  • Splátka je nastavitelná v rozmezí 7 a 30 kalendářních dnů, flexibilita je zde na prvním místě.

Rychlá odpověď na každou žádost

Výhodou této nabídky je její rychlost. Půjčka pro OSVČ totiž není spojená s čekáním nebo nejistotou. Každý, kdo splní základní podmínky a doloží, že podniká, dostane příležitost. Ozvat se také lze naprosto kdykoliv, neboť odpovědní formulář je na webu připravený nonstop. Záleží už jen na výběru konkrétních parametrů úvěru, kde má klient značnou svobodu volby. Platí tak, že tato nabídka může být receptem na řadu nepředvídatelných výdajů.

Publikováno: 05. 02. 2024

Kategorie: Finance a byznys

Autor: Jana Válková