Propadněte vášni a smyslnosti erotické masáže

Co nového letos zažít, čím obohatit svůj život, když musíte sedět zavření doma? Za novými zážitky nemusíte cestovat na druhý konec planety. Máme pro vás tip na jeden, který si můžete dopřát i za dveřmi vaší ložnice. Až se trochu zmírní opatření, tak v profesionálním salonu. Tím novým zážitkem jsou erotické masáže. Pokud občas chodíte na klasickou masáž, zřejmě si dokážete představit, jak osvobozující to musí být pocit, když se příjemné hnětení těla spojí ještě s trochou erotiky.

Ozdravné účinky na tělo i mysl

Erotická masáž je odpočinkem pro tělo i mysl. Přivede vás na jiné myšlenky, na chvíli vás odvede do jiné dimenze a ukáže vám pocity, o nichž se vám doposud ani nesnilo. Nejde přitom o žádný nový výmysl, erotické masáže se využívaly už ve starověku. Ve středověku je v Evropě používali dokonce lékaři – ano, skutečně mají tak pozitivní účinek na tělo a duši. „Erotické masáže jsou jen maskovaný sex.“ Souhlasíte? Pak jste nejspíš ještě nikdy žádnou nezkusili. Erotické masáže jsou totiž mnohem víc.

Jak na erotickou masáž v pohodlí domova?

Máte-li partnera či partnerku, můžete si požitek z erotické masáže dopřát i nyní. Postačí, když si v lékárně nebo drogerii koupíte masážní olej, nic dalšího speciálního nepotřebujete.
  • Na postel si dejte ručník, ať se od oleje neušpiní prostěradlo.
  • Odložte telefon, vypněte počítač, vytvořte si klidné prostředí.
  • Pusťte klidnou hudbu, která nabudí smysly.
  • Začněte masáží zad a ramen, hněťte celé tělo.
  • Postupně se přesuňte k intimním partiím.
Není na tom nic složitého. Možná neznáte profesionální techniku, ale i tak budou vaše dotyky příjemné.

Jak probíhá erotická masáž v salonu?

Jdete-li na masáž do salonu, prvním krokem je sprcha. Obvykle společná s masérkou, jestli si klient nepřeje jinak. V masážním salonu je přichystané příjemné prostředí, hudba, vonné svíčky, pohodlné lehátko. Masérka dobře ví, jaké pohyby rukou jsou nejpříjemnější, začíná masáží celého těla a poté se přesunuje k intimním partiím. U některých typů masáží nevyužívá pouze ruce, masíruje také svými prsy a celým tělem. Chcete-li zažít opravdovou erotickou masáž, po uvolnění opatření se můžete vydat do salonu INFINITY v Praze. Bližší informace najdete přímo na webu: INFINITY Praha – erotické masáž INFINITY Prague – erotic massage

Publikováno: 25. 03. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ivana Křivánková