Přečtěte si, jak se seznámit: Najít osudovou lásku nemusí být tak těžké!

Hltáte romantické filmy a představujete si, že se se svým vysněným protějškem seznámíte tak, jako tomu je ve scénářích hollywoodských trháků? Možná budete mít štěstí a vyměníte si onen pověstný první pohled někde na pláži či na jiném nevšedním místě. Anebo taky ne. Život většiny lidí má do filmu daleko a nezbývá, než jít příležitostem vstříc. Pokud nemáte s aktivním hledáním spřízněné duše žádné předchozí zkušenosti, inspirujte se našimi tipy. Prozradíme vám, jak se seznámit snadno a rychle.

Seznamte se na akci

Milujete sport? Pak byste měli čas od času zavítat na nějakou veřejnou akci, jako je například sportovní utkání. Jistě tam bude spousta lidí, kteří mají stejný zájem jako vy. To samé analogicky platí také o ostatních zálibách. Na protějšek můžete narazit v divadle i v čajovně. Čím tématičtější místo vyberete, tím se zvýší pravděpodobnost, že daná osoba bude na „stejné vlně“.

Seznamte se přes internet

Internet používáte každý den, tak proč jste ho ještě nevyužili při seznamování? Stačí se registrovat na prověřené seznamce, svědomitě vyplnit uživatelský profil (moc si nevymýšlejte, nevyplácí se to!) a zanedlouho již budete v kontaktu se zajímavými lidmi. Na své si přijde opravdu každý – k mání jsou specializované skupiny (např. křesťanská seznamka) i servery, kde hledají příležitosti příznivci žhavého milování. Např. tato oblíbená sex seznamka.

Seznamte se tam, kde se právě nacházíte

Neomezujte se na místo a čas. Pokud se vám někdo líbí, dejte se s ním do řeči a v případě oboustranných sympatií si vyměňte telefonní číslo. Třeba osudovou lásku každodenně míjíte v metru. Může to být osoba, která se na vás každý den dívá a myslí na to samé, co vy. Oslovit někoho cizího není snadné, ale když odhodíte stud, může vám to přinést ovoce mnohem dříve, než si myslíte. Hodně štěstí!

Publikováno: 15. 08. 2017

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ivana Křivánková

Tagy: jak se seznámit | online seznamka