4 důvody, proč si nechat ušít společenské šaty na míru

Vybíráte vhodné šaty na důležitou společenskou událost a šaty v konfekci ani salonech nejsou podle Vašich představ? Nechte si ušít společenské šaty na míru!

1) Šaty, které perfektně padnou

Znáte ten pocit, kdy se Vám šaty líbily na ramínku, ale při jejich zkoušce jste zjistily, že Vám zas až tolik nesedí? Necítily jste se v nich nebo zdůraznily Vaše nedostatky? To je přesně jedním z důvodů, proč investovat do společenských šatů na míru. Krejčová vezme v úvahu každý detail vaší postavy, což znamená, že šaty budou nádherně padnout, zdůrazní vaše přednosti a skvěle skryjí případné nedostatky.

Krejčová klade důraz nejen na vizuální stránku, ale také na Vaše pohodlí. Ušije Vám šaty, ve kterých se budete cítit komfortně a vydržíte v nich bez problému celý večer.

2) Vystupte z davu díky unikátnímu designu

Šaty ušité na míru mají velkou výhodu v tom, že je možné přizpůsobit je podle Vašich požadavků. Společně s krejčovou vyberete design, materiál a barvy, které Vaše šaty podtrhnou. Budete tak vypadat originálně a odlišíte se od ostatních.

Krejčová s Vámi v rámci konzultací probere veškeré Vaše představy a prokonzultuje s Vámi vše, abyste společně dosáhly co nejlepšího výsledku. Domyslíte veškeré detaily a design bude doveden k dokonalosti.

3) Kvalita je známkou úspěchu

Kvalita je u šatů na míru na prvním místě. Krejčová se postará o veškeré detaily a použije jen kvalitní materiály. Žádné křivě ušité švy či roztřepená látka u šatů na míru nehrozí. Šaty tak budou vypadat krásně a Vy je tak budete moci vynosit i na více než jen jedné společenské události.

4) Nezapomenutelná zkušenost

Nechat si ušít šaty na míru je něco, co by si měla každá žena vyzkoušet alespoň jednou za život. Vyhraďte si čas pro sebe, abyste se cítila jako opravdová princezna. Domluvte si nezávaznou konzultaci v salonu Kaya The Tailor na Praze 9 a proměňte své představy ve skutečnost.

Publikováno: 24. 08. 2023

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková