Podpořte ekologii a vsaďte na papírové obaly a hygienické potřeby

Plánujete-li rodinou oslavu nebo zahradní párty s přáteli, neobejdete se bez hromady špinavého nádobí. Pokud nechcete stát hodiny u dřezu a trávit čas mytím nádobím, pořiďte si tácky a kelímky jednorázové. S ohledem k životnímu prostředí upřednostněte papírovou variantu, jež je oproti plastové šetrnější.

Ideální pro grilování

Grilování je velmi společenská záležitost, která by měla patřit na každou garden párty. Nepromastitelný papírový tácek je trefou do černého, neboť se na něj dá servírovat jak teplá, tak studená kuchyně. Po použití ho lze jednoduše vhodit do modrého kontejneru na papír. Tento typ tácků je k dostání v různých velikostech, a to o rozměrech 10 × 16 cm, 13 × 20 cm a 17 × 23 cm. Je tedy vhodný pro jakékoliv grilované laskominy. Konzumaci pokrmů usnadní též nepromastitelná grilovaná miska o rozměru 18 × 13 × 3 cm.

Nezapomeňte na nápoje

Co se týče podávání nápojů, dle typu akce se rozhodněte pro klasické skleničky nebo opět pro papírovou variantu. Jedná-li se o slavnostnější záležitost, bude víno lépe vypadat a chutnat ve vysokých sklenicích. Pokud vaši hosté nemají na servírování vysoké nároky, vsaďte na papírový kelímek, jenž je uzpůsoben pro studené i teplé nápoje.

V jakém provedení?

Pořídit můžete klasické bílé papírové kelímky, nebo upřednostněte variantu v přírodním hnědém odstínu. Na žádném rautu by neměla chybět dobrá káva, která následuje po vydatném občerstvení. Dejte si záležet na jejím kvalitním výběru, ať už ji budete připravovat v kávovaru či použijete kávu umletou. Pro servírování kávy jsou jako stvořené papírové kelímky o objemu 330 ml, 280 m, 200 ml a 100 ml, které se dají uzavřít praktickým víčkem. Vhodnou pomůckou je rovněž podnos, v němž se dají přenášet 2-4 kelímky s horkým či studeným nápojem.

Publikováno: 26. 06. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ivana Křivánková