Opravdový adrenalin zažijete při tandemovém seskoku padákem

Ještě před deseti lety tandemový seskok padákem představoval nedostupný zážitek, protože na tehdejší dobu byl poměrně drahý. Postupem času však začala popularita seskoku padákem růst, a to zejména kvůli klesajícím cenám. Za několik málo tisíc korun si užijete něco nezapomenutelného, dobrodružného a plného adrenalinu. Jestliže prahnete po tom, aby se vám krví prolil adrenalin, doporučujeme tandemový seskok padákem. Jedná se o nevšední způsob, jak zhlédnout město a jeho daleké okolí z ptačí perspektivy. Zároveň si užijete pár sekund volného pádu, aniž byste museli procházet nějakým školením.

Jak tandemový seskok probíhá?

Jakmile přijedete na místo určení, instruktor vás poučí, co byste měli a neměli během seskoku dělat. Poté nasednete do letadla, vystoupáte do výšky minimálně tří kilometrů, otevřou se dveře letadla a v seskoku vám už nic bránit nebude. Pokud pohlédnete z otevřených dveří letadla, možná vás na chvíli přepadne panika, ovšem po vyskočení si začnete užívat úplně jiné pocity. Snoubit se ve vás bude nadšení, strach a adrenalin. Volný pád trvá necelou minutu. Vzápětí se otevře padák, na němž postupně klesáte dolů, a to zhruba 7 až 10 minut. Po celou dobu máte za krkem instruktora, který se stará o včasné otevření padáku a jeho řízení. Po přistání dostanete certifikát, že jste seskok padákem úspěšně absolvovali.

Další zážitky ve vzduchu

Jestliže pro vás tandemový seskok není, můžete si užít romantický let balonem se svou drahou polovičkou. Jedná se o vyhlídkový let, jenž se hodí i jako dárek prarodičům, rodičům, kamarádům a známým. Pánové se možná odhodlají, že svou drahou polovičku právě ve vzduchu požádají o ruku, a let balonem je k tomu jako stvořený. Podívejte se na kompletní nabídku zážitků na www.leteckezazitky.cz.

Publikováno: 04. 08. 2018

Kategorie: Nezařazené

Autor: Ivana Křivánková