Oblékej se jako rebel. Elitní rebel!

Rebel nejde s davem. Plave proti proudu, má vlastní hlavu a obvykle ho nudí stereotypy. Poznáte ho na první pohled – vyznačuje se specifickým oblečením, které mu ostatní tajně závidí. Pokud jste dostatečně odvážní na to, abyste své rebelství prezentovali na nejvyšší úrovni, máme pro vás perfektní tip. Vlastně rovnou několik, protože v e-shopu ElitníRebel.cz najdete tolik skvělého rockového, metalového, motorkářského, streetwearového a rockabilly oblečení, že se vám ani nevejde do skříně. Zřejmě je na čase pořídit větší šatník...

Rocková trička Red Chapter s unikátním ambigramem

Milovníkům tvrdší muziky zaplesá při pohledu na rockové oblečení značky Red Chapter ocelové srdíčko. Vyznačuje se „tvrdáckými“ motivy v podobě draků, V-Twin motoru, koltů, vlků a dalších rockových symbolů. Na tričkách většinou nechybí ani ambigram – jedinečný nápis, který můžete přečíst z obou stran, vždy v jiném významu.

Rockové košile Rebel Spirit

Nosíte v sobě duši rebela a zároveň rádi nosíte košile? Ty s logem Rebel Spirit doslova vybočují z řady svým detailním zpracováním. Zapomeňte na nudu a naopak se připravte na pořádný nářez. V košili této značky budete na ulici nepřehlédnutelní. Za nás jde o ideální oblečení na rockový koncert.

Luxusní džíny značky Rock Revival

Opravdový rebel chodí naostro. Samozřejmě pod vychytanými kalhotami – jinak by vás sebrali jen pár kroků od vchodu. Vezmete-li si na sebe džíny Rock Revival, nejenže umocníte celkový dojem ze svého nekompromisního outfitu – zároveň při nošení zažijete nirvánu. Jsou stejně pohodlné jako stylové! Suma sumárum, je z čeho vybírat. Bez ohledu na to, zda vám v žilách koluje rocková, metalová, nebo snad modrá krev, si na www.elitnirebel.cz určitě najdete to své. Dokažte ostatním, že Rebel nemusí vypadat jako hadrák – ten elitní by mohl z fleku na přehlídkové molo. Rockové oblečení pro muže i ženy vás dostane!

Publikováno: 01. 09. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Křivánková