Nezapomněli jste letos na kalendáře?

Reklamní kalendáře jsou i dnes oblíbeným firemním dárkem. Jak to, že je nevytlačily v dnešní době ani digitální aplikace v podobě kalendářů či „to do“ listů?

Čím více se digitalizujeme, tím častěji se opět vracíme k papíru. I pokud jde o kalendáře

Ten je nejen hmatatelnější, ale i kreativnější. Zcela samostatnou kapitolou jsou notesy, diáře, a pak i scrapbooking. Podobně však přistupujeme i ke kalendářům. Papír dnes působí luxusně, máme možnost si jej zajímavě dotvořit. Obyčejný stolní kalendář by se mohl zdát být přežitkem. Není tomu tak. Kdo jej používá, má dnes možnost si jej zajímavě personifikovat a zdobit. Stačí sáhnout po diářových samolepkách (hodí se i pro kalendáře), různých speciálních fixách, washi páskách, razítkách a dalších kreativních pomůckách. Z plánování se stalo doslova kreativní hobby. I proto firmy neodešly od tradičního reklamního předmětu, kterým jsou kalendáře.

Plánování jako dárek

Reklamní kalendáře patří dodnes k nejoblíbenějším reklamním předmětům. Stolní i nástěnné jsou pak spolu s diářem a notesem téměř základem mezi reklamními firemními předměty. Kdo na tento tradiční a oblíbený dárek pro zaměstnance, obchodní partnery či zákazníky letos zapomněl, stále má čas na jeho výrobu. Věnovat se dá i na začátku roku. Je běžné, že se tyto dárky dávají nejen jako poděkování před vánočními svátky, ale i jako novoroční firemní dárek.

Firemní kalendáře od profesionálů – to je Helma 365

Helma 365 nese počet dnů nejen ve svém názvu. Vyrábí sortiment, který vás vašim zákazníkům i zaměstnancům připomene každý den v roce. Ať již v obrandovaném kalendáři na zeď, na stůl, v diáři i v notesu. Firma se specializuje na tisk kalendářů a diářů. Nabízí je v moderním provedení s celou řadou žádaných vychytávek. Vaše výroba kalendáře může rovněž začít obratem, jakmile si online zadáte poptávku. Firmy získávají okamžitou slevu 20 % a dopravu již nad 600 Kč zdarma. Společnost Helma 365 má za sebou 20 let zkušeností v tomto segmentu a ročně vyrobí přes šest milionů pomocníků pro plánování času – kalendářů, diářů a zápisníků. Výrobky se prodávají nejen u nás, ale celkem ve dvaceti evropských státech.

Publikováno: 17. 11. 2021

Kategorie: Finance a byznys

Autor: Ivana Křivánková