Kolik jazyků umíte, tolikrát jste člověkem

V současné době, kdy je cestování dostupnější, je nezbytné umět také cizí jazyk. Pokud jedete na dovolenou do zahraničí, je nezbytné, abyste se alespoň trochu domluvili. Co když se někde ztratíte, mobilní telefon se vám vybije a vy se nedostanete zpět na hotel. Stejně tak znalost cizího jazyka hraje obrovskou roli v kariérním životě, neboť na lépe placené posty je nezbytná znalost alespoň angličtiny či němčiny. Ovšem nikdy není pozdě na to, abyste se v konverzaci a gramatice zdokonalili. Stačí se přihlásit do jazykové školy, která pořádá kurzy cizích jazyků.

Jazyková škola v Praze

V hlavním městě působí spousta jazykových institucí. Jednou z nich je společnost Britannika, kterou najdete i pod označením jazyková škola Praha. Otevřena byla v roce 2009 a sídlí v samotném centru hlavního města. Za dobu své existence si vybudovala pověst populární školy, neboť na rozdíl od konkurenčních společností vsadila na atraktivní výukový program. Samozřejmostí jsou kvalitní lektoři. Jazyková škola Praha 2 vytvořila navíc systém zapůjčení učebnic, tudíž nemusíte všechny podklady kupovat za plnou cenu. Každoročně absolvuje kurzy zhruba 1 300 studentů – od teenagerů po důchodce, takže věkové omezení není.

Jaké jazyky se můžete učit?

Bez anglického jazyka se jednoznačně neobejdete. Jazyková škola však poskytuje výuku i dalších jazyků, například francouzštiny, italštiny, němčiny, ruštiny a španělštiny. Zády se neobrací ani cizincům, již se chtějí naučit český jazyk. Jazyková škola organizuje mimo jiné pobyty v zahraničí, a to konkrétně na Maltě, v Itálii a ve Španělsku. Pokud se tedy chcete učit zábavnou a kreativní formou, jazyková škola Britannika je ideální volbou. Spokojení budete jednoznačně ve všech směrech – s individuálním přístupem, cenou i kvalitou.

Publikováno: 21. 10. 2018

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ivana Křivánková