Erotické hračky: 3 tipy pro cestu ke skvělým zážitkům

Rádi byste si užili skvělých vzrušujících chvilek, ale chybí vám k tomu partner či partnerka? Velmi nepříjemná situace, jež ale stoprocentně není neřešitelná. Jak ženy, tak i muži mají spousty skvělých alternativ. Ty hlavní představují erotické pomůcky. Vždyť jejich nákup je dnes neskutečně jednoduchý. Navíc se mnohdy používají i jako skvělé doplnění intimních hrátek mnohých párů. Že s těmito hračkami pro dospělé nemáte vůbec žádné zkušenosti a potřebovali byste nějaké ty tipy? Pak nepřestávejte číst, na tři nejoblíbenější pomůcky se zaměříme v tomto článku.

Skvělá síla vibrací

Když se řekne erotická pomůcka, mnohým se vybaví klasický vibrátor. Ano, tento šikovný pomocník dokáže přivést k vrcholu nejednu ženu. V současné době jsou k dispozici vibrátory ve spoustě variací. Výborné jsou kupříkladu ty vroubkované, které dokážou ještě umocnit už tak intenzivní prožitek. Mezi inovativní kousky se řadí vibrátory na prst. Nasadíte si ho a můžete začít. A co takové párové modely? Právě ony umožňují dokonale stimulovat potřebné body v případě, že vám už standardní sexuální praktiky zevšedněly. Stimulovat lze vibracemi klitoris, G-bod, bradavky, anální oblast a mnohé jiné.

A co takové venušiny kuličky?

Mnohé ženy chtějí být poněkud diskrétnější a užívat si spíše přirozeného stimulace. Proč ne? K takovémuto účelu se vyplatí pořídit si venušiny kuličky. Jedná se v podstatě o dvě koule, které jsou spojené, případně o single variantu. V samotných venušiných kuličkách se nachází ještě další, jež vytvářejí ony potřebné vibrace. Stačí jen obyčejná chůze a… možná vlastně ani nikam nedojdete.

I pánové si mohou přijít na své

Erotické hračky nejsou určeny jen pro ženy. Určitě je jich sice pro něžné pohlaví určeno více, nicméně i muži si mohou najít to své. I u nich vyvstává klasická otázka, jak si vybrat svou první erotickou pomůcku. Nabízí se třeba taková umělá panna. Jestliže ale chcete být poněkud diskrétnější, pak se hodí spíše masturbátor. Ocenit mohou pánové i vakuové pumpy. Fantazii se ani u nich meze nekladou.

Publikováno: 29. 03. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková