Erotická masáž vznikla ve starověké Indii

Mnozí lidé se na ně dívají skrz prsty, přitom nejde o žádný výmysl moderní doby. Historie erotických masáží sahá až do starověku, v období renesance se používaly i pro léčebné účely. Skutečně mají léčebné účinky, uklidňuje tělo i duši. Není tohle dostatečný důvod, proč se vydat do erotického masážního salonu? Indie je obecně považována za kolébku sexuality. Kolem 4. až 6. století našeho letopočtu tam vznikla Kámasútra a právě v tomto období se zřejmě zrodily i erotické masáže. O umění dotyků se však dozvídáme i z jiných zemí. Třeba v Japonsku vznikly Nuru masáže neboli kluzké masáže.

Během renesance se používala pro léčbu ženské hysterie

V 16. století se erotická masáž využívala jako léčebný prostředek, léčila se jí ženská hysterie. Porodní asistentka nebo lékař prostě masírovali genitálie, dokud žena nedosáhla orgasmu. Později se kromě dotyků rukou začaly využívat i vibrátory, aby si lékaři ušetřili práci. Když se však vydáte na erotickou masáž do masážního salonu, masérka si s vámi tu práci dá. Například erotická masáž Praha 2 může trvat i dvě hodiny. Záleží, jakou variantu si vyberete.

Domácí erotická masáž nemá s tou v salonu mnoho společného

Erotickou masáž si pochopitelně můžete užít i v soukromí domova se svým partnerem či partnerkou. S tím, co zažijete v masážním salonu pod rukama profesionálky, ovšem nemá mnoho společného. Masérky přesně vědí, kam sáhnout. Mají naučené speciální techniky a dotyky, které vás přivedou na vrchol blaha. Většina lidí, již absolvují erotickou masáž, sdílí názor, že taková masáž je ještě daleko lepší než klasický sex.

Variant erotických masáží je celá řada

Klasická erotická masáž, masáž tělo na tělo, pussycat či zmiňovaná nuru masáž? Volba je na vás. Existuje také masáž pro páry, abyste si jedinečný sexuální zážitek mohli užít sami. Velmi oblíbená je i lingam masáž, a právě tuto masáž penisu v Praze provádí v salonu Relax Point 66. Podle starých principů a staletími prověřených technik.

Publikováno: 25. 10. 2020 / Aktualizováno: 12. 06. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ivana Křivánková