Erotická masáž – domácí potěšení pro vašeho partnera

Chcete svůj protějšek večer překvapit vzrušující erotickou masáží? Připravte svému muži či ženě nezapomenutelný sexuální zážitek! Inspirujte se a vyzkoušejte naše tipy a rady na žhavý průběh večerní erotiky. Navíc tím obohatíte svůj milostný vztah a vyzkoušíte něco nového!

Nepodceňujte přípravu!

V první řadě byste měli zvolit ideální dobu pro realizaci takové stimulace. V nejlepším případě byste měli být doma o samotě, aby vás v průběhu nikdo nerušil. Stejně tak je důležitý čas, který by neměl být jakkoli omezen. V opačném případě budete neustále myslet na to, kolik je hodin a zda už jste neměli být na jiném místě. Věnujte pozornost místnosti, kde se bude celý akt odehrávat. Měla by být dostatečně vytopená – přece jen budete nazí a rozpálená těla jsou mnohem víc sexy než ta, která se ledová klepou zimou. Vyberte relaxační a klidnou hudbu a zapalte několik svíček pro navození té správné intimní atmosféry. Udělejte si přítmí, bude-li vám to příjemnější, nebo pokud se příliš stydíte. Zapalte vonnou tyčinku nebo aromalampu s vonným olejem. Zvolte vůni, která bude sympatická vám oběma. Nezapomeňte si připravit: · podložku (ručník či prostěradlo), kterou dáte pod partnera · masážní olej · teplé ručníky · šátek na zavázání očí Je na vaší volbě, zda budete zcela oblečeni či zda budete oděni jen ve spodním prádélku. Nebo se neostýchejte a překvapte jej/ji zcela nazí! Samozřejmé je svléknutí partnera, je-li mu to nepohodlné, můžeme použít nějaká lehký šátek nebo dečku.

Erotická masáž pro ženu

Nejprve si ženu položíme na břicho. Použijte vonný olejíček nebo si vystačíte jen s běžným olivovým či kokosovým olejem. Začněte partnerku masírovat od krku k zadečku, nevynechávejte boky. Než postoupíte dál, několikrát tyto pohyby opakujte. Tlačte jen tak, jak ji to bude příjemné a nebolestivé. Nezapomínejte, že si to má užívat a zvolte spíše volnější, relaxační tempo. Postupujte dál, až k zadečku. Ten několikrát krouživými pohyby promněte. Můžete zajet i do klína, ale myslete na to, že ji chcete jen navnadit. Pokračovat můžete i na stehna a lýtka. Zvláště mnutí vnitřní strany stehen bude velmi vzrušující. Vyzkoušejte také masáž nohou – nic není tak příjemné a uvolňující, jako prohmatání chodidel po náročném dni. Až budete se zadní části hotovi, vyzvěte partnerku k tomu, aby se přetočila a nyní se položila na záda. Začněte masáží dekoltu – od prsou nahoru ke krku, nikoli však přes ně. Promasírujte celé tělo přes bříško, klín, stehna a lýtka. Jakmile bude žena dostatečně uvolněná a nažhavená, pokročte k masáži prsou. Postupujte od vnější strany k bradavkám. Zkuste je jemně mnout mezi prsty, vzrušení ženy bude jistě stoupat! Jakmile nastane ten správný čas, přichází na řadu klín. Párkrát jen kolem něj přejeďte ke stehnům a zpět. Dále se soustřeďte na oblast stydké kosti. Krouživými pohyby namasírujte vnější vaginální oblast. Bude-li partnerka vzrušená, začněte mnout mezi prsty její poštěváček. Buďte ale obezřetní a velice citliví, aby to pro ni nebylo spíše nepříjemné. Poté již nechte pokračování volný průběh. Nebojte se experimentovat – pokud se vám oběma bude líbit něco neobvyklého, vyzkoušejte například tzv. analingus. Jedná se o ústní stimulaci mezi vaginálním a análním otvorem. Povznesete tak svůj intimní život na novou úroveň!

Erotická masáž pro muže

Vyzvěte svého přítele, aby se položil na břicho. Pohodlně se usaďte na jeho zadečku a můžete začít! Nezapomeňte na aplikaci olejíčku, abyste kůži spíše nedřela. Nejdříve masírujte krk a záda, až k zadečku. Několikrát pohyby opakujte. Nebojte se toho a sklouzněte po jeho zádech svými prsy. Líbejte jeho ušní lalůček nebo jen pošeptejte sladká slůvka, která jej ještě více rozpálí. Pokračujte k vnitřní straně stehen a pokyňte, aby si nohy lehce rozkročil. Tak budete mít přístup k jeho hrázi, které se můžete velmi citlivě věnovat. Ovšem opatrně, ne každému muži je to příjemné. Stejně tak můžete stimulovat i jeho šourek. Pokračujte k chodidlům a zpět, vše v pomalém a klidném tempu. Až budete hotovi, může se otočit a položit se na záda. Opět postupujte od krku až ke klínu. Je čistě na vás, zda budete při masírování používat ruce nebo se přitisknete svým poprsím. Vyzkoušejte mu několikrát promnout jeho bradavky, ačkoli to muži neradi přiznávají, líbí se jim to stejně jako ženám. Pokračujte do klína, kde se věnujte okolí stydké kosti a varlatům. Masírujte velice jemně svými prsty. Jakmile budete mít pocit, že se blížíte ke konci, zaměřte se na masáž jeho chlouby - penisu. Přejíždějte prsty od žaludu, přes kořen penisu až k šourku a opačně. Muži jsou v tomto stádiu již celkem nedočkaví, takže je pravděpodobné, že se majoritní role již ujme sám a váš večer bude pokračovat v duchu žhavého milování. Nyní jste sexuálními odborníky a můžete svému partnerovi dopřávat tuto erotickou nálož klidně každý den! Chcete ji ještě více ozvláštnit? Podívejte se na netradiční erotické pomůcky, které máte doma a třeba ani nevíte o tom, že je můžete použít také! Dejte nám vědět, jak jste si masáž užili a zda si ji dopřáváte častěji nebo jen svátečně. Líbilo se? A jak vaše hrátky dopadly? Nestyďte se a prozraďte vaše zkušenosti či vylepšení, na které jste přišli!

Publikováno: 01. 04. 2019 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková