Company PMX aneb obrábění CNC i výroba strojů na klíč

Hledáte odborníky na výrobu strojů, plechů a zařízení pro zpracování svitkové oceli? V tom případě se můžete obrátit na společnost Company PMX. Firma obstarává výrobu ohýbacích i jiných speciálních nástrojů, ovšem profilovací linky ve výrobě převládají. CNC vrtání a obrábění se v posledních letech stalo velmi oblíbeným a skvěle nahradilo náročné ruční práce dělníků. Nejde však pouze o úsporu času a peněz - stroje navíc odvádějí svojí práci přesně a efektivně. Pokud poptáváte kvalitní služby od odborníků, bude se vám nabídka karvinské společnosti zamlouvat.

Company PMX – zaměření

Společnost se věnuje CNC obrábění, ale také CNC vrtání a CNC frézování. Ve svém oboru získala řadu zkušeností i s CNC obráběním dalších materiálů, jako jsou nástrojová ocel, hliník a jiné. Společnost disponuje širokou škálou profesionálních obráběcích zařízení. Kde se tyto stroje využívají? Především v oborech, ve kterých je přesnost na prvním místě, což jsou například nástrojárny.

Jak probíhá CNC soustružení, vrtání a frézování?

Jakmile odešlete firmě svou dokumentaci nebo 3D model, tak může začít realizace kusové či malosériové výroby. Za nízké náklady poté specializované stroje spustí výrobu kvalitního materiálu. Společnost se nespecializuje na sériovou výrobu, ovšem v případě poptávky může dočasně řešit havarijní stavy firem a pokud bude dostatek volné kapacity dá přednost naléhavým objednávkám.

Co dalšího Company PMX může nabídnout?

V odvětví kovovýroby může firma poskytnout široké spektrum služeb, které zákazníci pohledávají, například konstrukční návrhy nebo výrobu 2D a 3D dokumentace. V nabídce také naleznete elektroerozivní obrábění, lisování, rozdělování materiálu, svařování, tepelné zpracování a mnohem více. Dále vám firma může pomoci s modernizací strojů a dalších zařízení. Ovšem prioritou zůstává výroba nových objednaných strojů. Pokud vás zajímá CNC soustružení, frézování, vrtání, obrábění - anebo výroba strojů, pokračujte na companypmx.cz.

Publikováno: 17. 12. 2021

Kategorie: Finance a byznys

Autor: Ivana Křivánková