Za upíry na únikovou hru v Praze

Máte rádi tajemno? Baví vás záhady? Chcete se trochu bát a zažít adrenalin? Žádný problém. Nechte se na hodinu zavřít do místnosti a luštěte hádanky, abyste se dostali ven. Děsit vás přitom bude příběh upírů. Únikové hry se u nás v posledních letech velmi rozšířily, takže i když jste doposud na žádné nebyli, jistě máte aspoň tušení, co taková úniková hra obnáší. Ve zkratce jde o to, že existuje nějaký příběh, vy jste zavření v místnosti, zjišťujete v příběhu různé okolnosti pomocí hlavolamů, rébusů a hádanek, a pokud se vám vše podaří zjistit do 60 minut, vyhráli jste. V opačném případě vás samozřejmě po hodině trápení pustí ven.

Do pražského doupěte neřesti

Každá úniková hra má nějaký svůj příběh, díky tomu jsou všechny jiné, a i když už budete hrát svou desátou, pořád vás bude bavit. Témata bývají různá, většinou zaměřená historicky. Existuje však i úniková hra Praha s tématem útěku džungle. Ta je vhodná zejména pro děti. Na druhé straně spektra pak stojí hra s názvem Doupě neřesti, ta je určená naopak dospělým od 18 let. Při jejím řešení se určitě nejednou začervenáte, protože má erotický nádech. Točí se kolem nevinné dívky, která podlehla kráse muže s ostře řezanými rysy. Vy při hře nahlédnete do jejich doupěte a vyzkoušíte si i propriety, jimiž si zkracovali dlouhé chvíle.

Do upíří hrobky pro polibek nesmrtelnosti

Upíří tématiky se týká i escape game Praha s názvem Upíří hrobka, která zahrnuje opravdu velké množství šifer a úkolů. Ocitnete se v karlínské kryptě a budete prožívat život osamělého aristokrata, který vraždil mladé slečny z bohatých rodin a ruka osudu ho za trest proměnila v upíra. Pokud budete chtít uniknout z jeho spárů a vyhnout se zákeřnému kousnutí, budete muset odhalit totožnost všech jeho obětí. Každá úniková hra je napínavý boj, který vás úplně transportuje v čase i místě. Máte chuť se na chvíli vzdálit z normálního světa? Přijďte si zahrát.

Publikováno: 30. 08. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková