Vodní ráj ve Vysokých Tatrách, to je AquaCity v Popradu

Milujete aquaparky a chcete zažít něco extra? Chystáte se na dovolenou ve Vysokých Tatrách a rádi byste si pořádně odpočali po náročných túrách? Toužíte zažít něco, co jste ještě nikdy nezkusili? Jestli jste alespoň jednou odpověděli ano, naplánujte si cestu do AquaCity Poprad.

Co AquaCity nabízí?

AquaCity je největší wellness na Slovensku s možností luxusního ubytování. Najdete zde snad vše, na co si vzpomenete. K dispozici je zde třináct vnitřních i venkovních bazénů, spousta tobogánů a dalších zajímavých atrakcí, třeba laser show přímo v baznéně. Užít si můžete termální vody, kryoterapii, sauny, dále také masáže či fish terapii. Na své si přijdou všichni. Přijet mohou jak zamilované páry, tak party přátel i rodiny s dětmi. Pro ty jsou připraveny hlídané dětské koutky a animační programy. V AquaCity se můžete na celý den odreagovat od všedních starostí a jen si užívat.

S láskou k životnímu prostředí

AquaCity nemyslí jen na své zákazníky. Resort je vymyšlen a proveden tak, aby co nejvíce šetřil životní prostředí a nekazil tak čistou horskou krajinu. Produkce emisí je téměř nulová. Spotřebovává jen málo elektrické energie, raději využívá geotermální vody a slunce. Personál resortu je veden k ekologickému smyšlení a cílem celého resortu je tuto myšlenku šířit dál i mezi návštěvníky. Planetu máme jen jednu a musíme se o ni starat, podobné pokusy jsou proto velmi důležité. Resort AquaCity si za šíření ekologické problematiky zasloužil několik ocenění: Green Globe, Green Apple Award, World travel Award a Hotel roku. Zakladatelem tohoto prestižního resortu je Jan Telenský. Kromě Aquacity Poprad provozuje také několik hotelů na Slovensku. Jan Telenský má jasnou vizi: zajistit prestiž zákazníkům a zároveň pečovat o životní prostředí. Užívat si atrakce s čistým svědomím vůči planetě? V AquaCity si to můžete dovolit.

Publikováno: 24. 06. 2019

Kategorie: Cestování

Autor: Ivana Křivánková