Pravá moravská cimbálovka v Praze roztančí a rozezpívá každou společnost

Plánujete-li oslavu, stylový večírek či svatbu se společností napříč všemi generacemi a hledáte způsob, jak všechny zaručeně pobavit a zprostředkovat jim nezapomenutelný zážitek, vsaďte na živou moravskou cimbálovku. Babičkám a dědečkům živá cimbálová muzika Petra Goryczky připomene mládí, rodičům bezstarostné studentské chvíle ve vinném sklípku a nejmladší generaci ukáže tradice, se kterými se, možná, ještě ani nesetkali.

Cimbálový muzikanti se nebojí ani moderní hudby

Živá cimbálová hudba vyžaduje od svých protagonistů, aby své nástroje i hlas opravdu dokonale ovládali. Nemusíte si tak lámat hlavu, jestli celý večer v jednom stylu, po nějakém čase, neomrzí. Mimo tradičních slovanských písní k lahodnému vínu nebo pálence, dobrému jídlu a tanci, cimbálka Praha umí překvapit i oživením v podobě folku, ale změnou do zcela moderních klasik v tak trochu jiném kabátě.

Cimbálovka vytvoří dokonalou atmosféru pro všechny významné okamžiky

Cimbálová muzika v sobě skrývá velké srdce a úctu k tradicím. Prostřednictvím tohoto žánru tak výborně podpoříte atmosféru všech výjimečných okamžiků, které si to zaslouží. Ať už jsou to různé svatební rituály, tanec při oslavě výročí, chvíle pro gratulace a jiná vyvrcholení večera, s prvními tóny houslí či cimbálu všechny události dostávají opravdu slavnostní význam.

Cimbálovka rozproudí krev v žilách i zarytým pozorovatelům

V každé společnosti se vždy najdou jedinci, kteří o sobě prohlašují, že zapřisáhle netančí, natož aby zpívali. Kombinace chytlavých rytmů a textů cimbálové hudby však dělají divy. Uvidíte sami, že cimbálka postupem času zvedne ze židlí všechny zúčastněné. Přesvědčte se i vy, jak nezapomenutelnou udělá vaši svatbu či jinou společenskou událost to nejlepší spojení z Moravy a Slovenska v podobě živé kapely. Cimbálovka Praha vám ukáže, jak se dělá zábava ze srdce. Pusťte si následující video a posuďte sami!

Publikováno: 01. 12. 2019

Kategorie: Suprové tipy

Autor: Ivana Křivánková